Blog: Osobní rozvoj a motivace

Chvíle u kávy a v klidu. Čas pro sebe. Už to, že tuto chvíli máte, je skvělé. Nenechte se rušit od čtení a inspirujte se ke svému  osobnímu rozvoji. Načerpat inspiraci není nic složitého. Jsme potěšeni, že se inspirujete právě u nás.

MADIO - Štěstí není žádné tajemství; ilustrativní fotografie

Štěstí není žádné tajemství

Štěstí v životě potřebuje každý z nás. Jenže ví každý, jak štěstí do svého života přitáhnout? Nezoufejte, jak se stát šťastným přece není žádné tajemství.

Čti více ...

MADIO - Pospíchám pomalu; ilustrativní fotografie

Pospíchám pomalu

Žijeme v rychlé a uspěchané době, požadavky na výkon, na rychlost, na přesnost, na produktivitu se neustále zvyšují. Jsme pod tlakem, každodenně zažíváme stres, špatně se nám spí, ráno se probouzíme unavení a rozmrzelí. Takhle to dál nejde.

Čti více ...

MADIO - Otevřu oči a budu žít, Ilustrativní fotografie

Otevřu oči a budu žít

Stres, strach, nervozita, napětí, tlak, hromada práce. A co teprve až přijdu domů? Tam je té práce snad ještě víc. Jak tohle někdo může zvládat?

Čti více ...

MADIO - Dnes se budu mít ráda, ilustrativní fotografie

Dnes se budu mít ráda

Mít ráda sama sebe, to jen tak někdo neumí, ne každý má tuhle vlastnost v sobě. Přitom mít se ráda je základ zdravého sebevědomí a není to vůbec tak složité, jak se může na první pohled zdát. Nevěříte?

Čti více ...

MADIO - Kruh neštěstí. Jak z něj ven?, Foto: ilustrativní fotografie

Kruh neštěstí. Jak z něj ven?

Asi jako každý se někdy ocitáme v životních situacích, které doprovázejí stres, úzkost a psychické vyčerpání. Výsledek: často stagnujeme, dostavuje se pocit neúspěchu, nespravedlnosti a často pokládaná otázka ,,PROČ JÁ?”. Tento bludný kruh neštěstí nám brání žít naplněný a šťastný život. Jak z něj ven?

Čti více ...

MADIO - Recept na štěstí, Ilustrativní fotografie

Recept na štěstí

Trocha dobré nálady, malinko lásky, dochutit kvalitním spánkem, lehce potřít úsměvem svým i všech ostatních. Tak nějak? Nebo ne? Recept na štěstí by si přál asi každý z nás. Máte ho zde a úplně zdarma.

Čti více ...

MADIO - Jak překonat strach, Ilustrativní fotografie

Jak překonat strach

Něco mě tam uvnitř svírá a nechce to přestat. Něco mě tíží, a já nevím co to je. Bolí to, mučí mě to zevnitř. Moje myšlenky a pocity jsou horší, než jakákoli nemoc.

Čti více ...

MADIO - Nenávidím a miluji aneb jak přežít rozchod, Ilustrativní fotografie

Nenávidím a miluji aneb jak přežít rozchod

Možná rána z čistého nebe, možná se k němu schylovalo už dlouho. Ale proč by měl být ten druhý spokojený, když já se cítím jak použitý a odhozený hadr na podlahu.

Čti více ...

MADIO - Když nás trápí únavový syndrom, ilustrativní fotografie

Když nás trápí únavový syndrom

Cítím se, jakoby mě přejel parní válec. Bolí mě celé tělo, přitom nic namáhavého nedělám.  Žádný lék, spánek ani odpočinek mi nepomáhá… Nedokážete vysvětlit příčinu své únavy? Třeba právě Vás se týká únavový syndrom.

Čti více ...