Členství UČITEL

MADIO - Training Center for Leaders, ilustrativní foto

Členství UČITEL je varianta určená především pro vás učitele, sociální pracovníky a další lidi, kteří chcete být v práci i mimo ni v klidu. Pro vás, kteří se rozhodli vyhnout vyhoření z náročné práce a neztratit životní optimismus. Pomáhali jsme již přes 40 000 účastníkům našich tréninků, programů a kurzů najít možnosti a řešení. Až vám v práci zazvoní, že můžete domů, zastavte se k nám a dejme si společně výbornou kávu.


Proč být členem Training Center for Leaders

Vstoupíte zde na cestu k jednodušším řešením nepříjemných rozhovorů s rodiči žáků, s kolegy, nebo klienty. Najdete způsoby, jak vycházet se svými kolegyněmi a kolegy a zůstat sami sebou. Členství UČITEL je příležitost jak nastartovat takovou realitu, ve které se v práci cítíte dobře. Tréninkové centrum pro leadery je pro vás útočištěm. Být členem znamená zaměřit se nejen na práci, ale i na šťastný rodinný život, ve kterém se k vám, stejně jako v práci, chovají s úctou a zaslouženým uznáním. Vyhněte se vyhoření z náročné práce a neztraťte chuť do života. Varianta členství UČITEL v Training Center for Leaders vám rozkrývá jednoduché kroky k řešením.

O službách tréninkového centra říkají

Oceňuji lidský přístup, pozitivní atmosféru a přínos do praxe.

– Michaela Sládková

Cením si přístupu a uplatnitelnost v praxi. Velký význam pro mě mělo pojmenování problému a ukázání cesty jak jej překonat.

– Mgr.Markéta Vávrová

Nejvíce si cením milého a nenásilného přístupu.

– Lucie Kubalová

Nejvíce oceňuji otevřenost, komunikaci, přehlednost a získání informací, které mohu použít v práci se třídou a s rodiči.

– Mgr. Marie Nováková

0

klientů

0

ředitelských káv

0

druhů tréninkůStavte se k nám na kávu

Těšíme se na vás ve Zlíně v tréninkovém centru pro leadery MADIO. Připravíme výbornou kávu, určitě vám bude chutnat. Chvíle v klidu bez problémů ostatních, bude jistě příjemná. Pobavíme se například o možnostech, jak o takové chvíle nepřicházet a najít si jich ještě víc.

Nechejte na sebe kontakt a domluvíme se, kdy na vás budeme čekat.

Nebo mi zavolejte přímo

+420 790 348 591
Petr Štěpáník

Společně se na to podíváme a určitě něco vykouzlíme :)