Leaderem se člověk nerodí

Členství v Training Center for Leaders

Tréninkové centrum pro leadery.

Jako leadera chápeme všechny z vás, kdo utváříte vztahy a dosahujete výsledků. Ano jste jím i Vy. Leaderem se člověk nerodí. Je to rozhodnutí.

Členství MANAGER

Členství MANAGER je varianta určená především pro vás, vedoucí pracovníky, kteří chcete vidět jasné výsledky ve své manažerské funkci a současně být v práci i mimo ni v klidu.

Členství MANAGER

Členství UČITEL

Členství UČITEL je varianta určená především pro vás učitele, sociální pracovníky a další lidi, kteří chcete být v práci i mimo ni v klidu. Pro ty z vás, kteří se rozhodli nevyhořet.

Členství UČITEL

Cením si toho, že krásně a příjemně kombinujete odbornost a profesionalitu s lidskostí, láskou k lidem.

– Ing. Romana Lešingrová, Ph.D., ExpoWin spol. s r.o. / reference na služby MADIO z.s.

Čtěte také Blog LeaderInMySelf

MADIO - Leader odmala aneb Když umíš šéfovat svůj život; ilustrativní fotografie

Leader odmala aneb Když umíš šéfovat svůj život

Zase jeden nápad pološílených matek? Představa umanutého dítěte, jež může všechno, rodiče kolem něj krouží jak helikoptéra v podobě maximálního servisu, a když konečně přistanou, pokorně udělají dítěti rohožku? Fracek mrskající se na zemi? 

Čti více ...

MADIO - 5 nápadů pro úklid v hlavě; ilustrativní fotografie

5 nápadů pro úklid v hlavě

Práce, rodina, únava, úkoly, povinnosti. Radosti i starosti. Vše to nosíme v hlavě. Čas od času si přejeme mít někde za uchem schované tlačítko reset a pomocí něj provést úklid v hlavě.

Čti více ...

MADIO - 4 rizika přílišné motivace; ilustrativní fotografie

4 rizika přílišné motivace

Motivace je naší hnací silou, bez ní bychom nepřežili. To pomyslné něco nás nutí do všeho, co děláme. Jak tedy může mít nějaká rizika? 

Čti více ...

MADIO - Trénink je lepší než antidepresiva; ilustrativní fotografie

Trénink je lepší než antidepresiva

Nestíháte? Bolí vás hlava? Saháte často po platíčku pilulek? Tak snad na úvod připoměňme trošku popíku: Nejdřív je trénink a potom ženy a show… Trénování, zdokonalování, prohlubování čehokoliv určitě nikdy nebylo na škodu, ba přímo naopak, po pořádném tréninku přichází teprve ta pravá show. A bez pilulek.  

Čti více ...