Kurzy a tréninky pro management

MADIO - Inspirativní ráno; ilustrativní fotografie

Inspirativní ráno v MADIO: 5 vychytávek v pracovním právu

Vykročte do nového dne s inspirací a dobrou náladou. Inspirativní ráno v tréninkovém centru pro leadery MADIO, tentokrát na téma: 5 vychytávek v pracovním právu. Přijďte se inspirovat již v úterý 14. 5. 2019.

Čti více ...

MADIO - ilustrativní fotografie, Training of Leader Skills - MOTIVATION

Training of Leader Skills - MOTIVATION

V současnosti firmy často řeší nedostatek zaměstnanců a jejich fluktuaci nebo demotivaci. Díky tréninku v oblasti motivace Training of Leader SKills - MOTIVATION rozvinete schopnost motivovat kolegy, zaměstnance, v neposlední řadě i sám sebe. Schopnost motivovat vám pomůže předejít vlastnímu vyhoření, odchodům zaměstnanců.

Čti více ...

MADIO - ilustrativní fotografie, Training of Leader Skills - EMPOWERMENT

Training of Leader Skills - EMPOWERMENT

V mnohých firmách dochází k rozpadu týmu kvůli nízké sebedůvěře. Trénink v oblasti sebedůvěry Training of Leader Skills - EMPOWERMENT vám pomůže věřit vlastním schopnostem, rozvinout pocit síly a kompetentnosti k práci. V této dovednosti budeme podporovat i váš tým. Důvěrou ve vlastní schopnosti a kvality podpoříte přirozeně důvěru v týmu.

Čti více ...

MADIO - ilustrativní fotografie, Training of Leader Skills - DELEGATION

Training of Leader Skills - DELEGATION

Manažeři si často stěžují, že všechno dělají sami, nemají na nic čas. Zodpovědnost leží jenom na nich. Díky Training of Leader Skills – DELEGATION se naučíte důvěřovat týmu i jednotlivci. Dokážete tak předat zodpovědnost druhým a posílíte tím jejich schopnosti a zároveň důvěru ve vás jako leadera.

Čti více ...

MADIO - ilustrativní fotografie, Training of Leader Skills - NEGOTIATION

Training of Leader Skills - NEGOTIATION

V manažerských pozicích se často stane, že nedochází ke vzájemnému pochopení a porozumění, a to může vyčerpávat. Než dojde k totálnímu vyčerpání či úplnému burn-out efektu, je třeba naléhavě hledat jinou cestu. Training of Leader Skills - NEGOTIATION vám umožní osvojit si a zdokonalit vaše jednání (negotiation) v pozici leadera.

Čti více ...

Mindfulness - trénink bdělé pozornosti

MADIO - Mindfulness; Ilustrativní foto
Stres, zahlcení informacemi, neustálé vnitřní napětí? Zpracováváme, plánujeme, rozhodujeme a hlava se nám "zastaví" jen ve spánku? Důsledkem tohoto žijeme představami, které oscilují mezi minulostí a budoucností. Nevnímáme proto tak dobře přítomné dění kolem nás, často nerozumíme tomu, co se děje v nás, a život necháváme tak nějak utíkat mezi prsty. Trénink Mindfulness - trénink bdělé pozornosti může všechno změnit. Aktuálně otevřený nový termín - od 8. listopadu 2018, vždy ve čtvrtek ráno.

Delegování

MADIO-Jednání; ilustrativní
Opakované klepání na dveře kanceláře s až podivně podobnými dotazy, velké časové vytížení a při tom spousta lidí v týmu, nekonečné dotazy k již zadaným a vysvětleným úkolům. Je vám tato situace známá? Seminář Delegování je začátkem na cestě k rozvázání si rukou a vědomému managementu. Začíná už 26. 2. 2019.

Marketing ve školském prostředí

MADIO - Marketing ve školském prostředí:
Cílem setkání na téma Marketing ve školském prostředí je ukázat vám praktické možnosti, jak nejvhodněji využít marketingových kanálů pro propagaci školy. Prakticky - jak objevit marketingové příležitosti s omezeným rozpočtem. Současně reflektujeme specifika školského prostředí a cíle takového marketingu. Můžete se účastnit již 26. 3. 2019 v 9:00 ve Zlíně v prostorách MADIO z.s.

Jednání se zaměstnancem

MADIO - Jednání se zaměstnancem; Ilustrativní foto
Tým pracovníků, kterým rozumíte a kteří rozumí vám. Tým lidí, kteří pracují s vámi, a ne proti vám. Tým kolegů pracujících zodpovědně na svých úkolech. Sen? Ne, je to jedna z vašich cest. Jako vedoucí pracovník máte ve svých rukou možnost na takovou cestu vyjít. Začít vám pomůže seminář Jednání se zaměstnancem už 23. 4. 2019.

Manažerský trénink pro ředitele škol I.

MADIO - Manažerský trénink pro ředitele škol I., ilustrativní obrázek
Cílem Manažerského tréninku pro ředitele škol je nalezení dalších praktických možností, jak dělat svou práci dobře, a to tak, aby vás bavila. Vyžádaného opakování tohoto úspěšného tréninku se můžete účastnit již 19. 2. 2018 v 9:00 ve Zlíně v prostorách MADIO z.s.

Mastermind skupina Delegování, Zlín

MADIO - Mastermind skupina, ilustrativní obrázek
Maximálně osmičlenná skupina podnikatelů / top managerů se setká 11. 12. 2018 za účelem vzájemného růstu. Učíme se vzájemně ze svých chyb a zkušeností v oblasti delegování. Všímáme si svých silných stránek. Společně rosteme a podporujeme se. Mastermind skupina probíhá nejčastěji v prostorách MADIO z.s. ve městě Zlín, v daný termín také.