Pozvánka VŠECHNO MŮŽE BÝT JINAK

Benefiční výstava VŠECHNO MŮŽE BÝT JINAK, kterou pořádá Madio o.s. právě probíhá na Otrokovické Besedě od 8. do 28. 9. 2014. Na výstavě můžete vidět Erik Fojtík, Ondřej Fojtík, Robert Heč, Martina Julinová, Alice Konečná, Josef Kvasnička, Jana Macalíková, Tom Malár, Ivo Mitáček, Gabriela Sluštíková, Adam Stříteský, Josef Zimovčák.

Madio - Pozvánka na benefiční výstavu a dernisáž VŠCHNO MŮŽE BÝT JINAK
Madio - Pozvánka na benefiční výstavu a dernisáž VŠCHNO MŮŽE BÝT JINAK

„Benefiční výstava fotografií, jejichž dražba bude následně probíhat, je další z aktivit naší neziskové organizace Madio o.s. Našim hlavním cílem je předcházení šikaně, užívání návykových látek a dalších forem rizikového chování u dětí a mládeže. Věříme, že i díky prostředkům vybraným z této akce budeme moci nadále působit ve školách a u dětí.“ popisuje akci Štěpáník, ředitel Madio o.s. Děkujeme všem dříve zmiňovaným, dále studentům Střední školy oděvní a služeb Vizovice a dalším partnerům (v letáku) za účast na akci a jejich práci bez nároku za honorář.

Jelikož VŠECHNO MŮŽE BÝT JINAK, tak na výstavě se můžeme setkat až na DERNISÁŽI a to 24. září v 17:00 na Otrokovické Besedě. Těšíme se na setkání s Vámi! Přijďte a podpořte dobrou věc.

Pozvánka na FB, pozvěte i své přátele: https://www.facebook.com/events/657743744320916/

Jdi zpět