Lektor v oblasti rodičovské právo

MADIO - Výběrové řízení - Lektor v oblasti rodičovské právo; ilustrativní fotografie

Nabízíme externí spolupráci v pozici lektor – oblast rodičovské právo. Hledáme odborníka, který by předával znalosti a zkušenosti z této oblasti na seminářích pro učitele (DVPP). Jedná se o jednorázové akce po celé ČR v časové dotaci 1, 5 hodiny.  

Proč v MADIO?

Věříme svým službám, věříme způsobu naší práce a budeme věřit vám a vašim schopnostem. Protože v MADIO z.s. se orientujeme na řešení. Poskytneme vám časovou flexibilitu, operativní pracovní vytížení a náležitou odměnu.

Proč vy jako lektor?

Chceme do týmu pozitivně smýšlejícího člověka. Jste-li osobností, která umí upoutat pozornost, motivuje člověka k osobnímu rozvoji, pak chceme právě vás.  Na vaše další proč jsme zvědaví a těšíme se na ně v motivačním dopise. :)

Mám zájem

Máte zájem o práci, kde budete naplno využívat své zkušenosti, komunikační dovednosti a která vám zároveň poskytne výraznou časovou flexibilitu? Orientujete se v problematice rodičovského práva? Jsou to dnes ceněné znalosti a i my je umíme náležitě ohodnotit. Neváhejte, napište a pošlete stručný životopis a motivační dopis, kde zmíníte hlavně, proč MADIO a proč právě vy.

Prosím sečtěte 2 a 3.
 

Údaje označené * potřebujeme, abychom se Vám mohli ozvat.Děkujeme.