Pracovník/ce recepce a provozu

MADIO - Výběrové řízení - Pracovník/ce recepce a provozu; ilustrativní fotografie

Jste komunikativní a rád/a se potkáváte a mluvíte s lidmi? Máte dobrý psaný projev a rozumíte si s počítačem? Jste samostatná/ý? Jestli odpovídáte ano a současně pro vás platí, že umíte reprezentativně vystupovat, může být tato pracovní pozice právě pro vás.

Jak to bude vypadat?

Pracovní místo je již obsazené.

Ponesete zodpovědnost za první dojem MADIO Training Center for Leaders. Náplní práce bude každodenní komunikace (osobní, e-mailem i telefonická) se zákazníky a klienty, starání se o návštěvy, příprava tréninkových (školicích) prostor a jejich materiálně-technické zajištění. Budete také přijímat hotovostní platby od účastníků kurzů. Požadavek na dobré komunikační dovednosti zde není jen frází.

Veškerou komunikaci, kterou budete provádět, bude potřeba zaznamenávat do našeho programu. Z něj budete také zasílat cenové nabídky zákazníkům a tisknout smlouvy.

Pro úspěšný chod plánovaných akcí bude vaší náplní práce také příprava (myšlen tisk) školicích materiálů, certifikátů účastníkům a další drobnosti s tím spojené. Materiály také budete vkládat do počítačového programu. Znalost práce na PC je zde nutností.

Budou se u vás setkávat informace a vaší náplní bude rozdělovat je ostatním pracovníkům (e-maily, poštu, telefonáty). Měl/a byste mít schopnost plánování a organizace času.

Budete centrem naší komunikace. Budete tedy i sdružovat informace o tom, co je potřeba opravit, nakoupit, uklidit a následně provádět schválené nákupy. Řidičská zkušenost a řidičský průkaz B se vám bude hodit.

Proč v MADIO?

Protože věříme svým službám, věříme způsobu naší práce a budeme věřit vám a vašim schopnostem. Protože v MADIO z.s. se orientujeme na řešení, prosazujeme týmovou spolupráci a osobní rozvoj. Protože chcete celý pracovní úvazek. Protože jste ze Zlína nebo okolí a na Kvítkovou ve Zlíně to nemáte daleko. Protože se budete se cítit užitečná/ý a vaše práce bude vidět.

Proč vy na tuto pozici?

Protože jste pozitivně smýšlející člověk, který umí nést zodpovědnost. Protože máte středoškolské vzdělání a chcete se ukázat v praxi. Jste osobností, která má zájem stát se na plný úvazek členem našeho provozního týmu.

Protože vám nechybí:

  • Komunikační dovednosti
  • Znalost práce na PC (nutnost)
  • Radost z telefonování
  • Dobrý psaný projev (v českém jazyce, angličtina výhodou)
  • Reprezentativní vystupování
  • Máte řidičský průkaz B (velkou výhodou)

Také protože vám přijde jako odpovídající nástupní mzda 18000 Kč s možností růstu. Na další odpovědi na otázku „proč právě vy“ jsme zvědaví a těšíme se na ně v motivačním dopise. :)

Mám zájem

Líbí se vám představa práce v inspirativních prostorách? Chcete být součástí MADIO z.s.? Neváhejte, napište stručný životopis a motivační dopis, kde zmíníte hlavně, proč MADIO a proč právě vy, a vše vložte do formuláře níže. Přidat se k nám můžete již 1. 3. 2019 (nebo jinak, podle domluvy). Těšíme se na setkání.

Prosím sečtěte 5 a 4.
 

Údaje označené * potřebujeme, abychom se Vám mohli ozvat.Děkujeme.