Supervizor pro sociální služby a školství

MADIO - Výběrové řízení - Supervizor pro sociální služby a školství; ilustrativní fotografie

Hledáme externího supervizora pro sociální služby a školství, který dokáže vést individuální i skupinové konzultace.  Pro pracovní pozici supervizor hledáme odborníka s alespoň pětiletou zkušeností v oblasti individuální a skupinové supervize. Preferujeme přístup zaměřený na řešení (tzv. Solution Focused) či jiný postmoderní přístup. Supervize poskytujeme po celé ČR. Jste to vy, kdo umí motivovat účastníky k dalšímu rozvoji?

Proč v MADIO?

Věříme svým službám, věříme způsobu naší práce a budeme věřit vám a vašim schopnostem. Protože v MADIO z.s. se orientujeme na řešení, prosazujeme týmovou spolupráci. Poskytneme vám časovou flexibilitu i variabilní pracovní vytížení (od 1 dne v týdnu).

Proč vy jako supervizor?

Chceme do týmu pozitivně smýšlejícího člověka. Jste-li osobností, která umí upoutat pozornost, motivuje člověka k osobnímu rozvoji, provází ho tímto procesem, pak chceme právě vás.  Na vaše další proč jsme zvědaví a těšíme se na ně v motivačním dopise. :)

Mám zájem

Chcete být součástí MADIO z.s.? Máte zájem o práci, kde budete naplno využívat své zkušenosti, komunikační dovednosti a která vám zároveň poskytne výraznou časovou flexibilitu? Orientujete se v měkkých dovednostech? Jsou to dnes ceněné dovednosti a i my je umíme náležitě ohodnotit. Neváhejte, napište a pošlete stručný životopis a motivační dopis, kde zmíníte hlavně, proč MADIO a proč právě vy.

Prosím sečtěte 2 a 3.
 

Údaje označené * potřebujeme, abychom se Vám mohli ozvat.Děkujeme.