Připojte se k nám!

Pokud již víte, co MADIO z.s. dělá, proklikali jste si celý náš web a chcete se stát součástí našeho příběhu, určitě se ozvěte. Můžete se přihlásit na konkrétní pozici anebo si navrhnout svou vlastní. Napište nám něco o sobě, zkusíme vám nějakou najít. Více než životopis nás zajímá, co jste za člověka, čím jsme vás zaujali a taky proč se chcete stát členem týmu MADIO z.s.

Chci mezi vás! Právě hledáme...

MADIO - Výběrové řízení - Pracovník/ce recepce a provozu; ilustrativní fotografie

Pracovník/ce recepce a provozu

Jste komunikativní a rád/a se potkáváte a mluvíte s lidmi? Máte dobrý psaný projev a rozumíte si s počítačem? Jste samostatná/ý? Jestli odpovídáte ano a současně pro vás platí, že umíte reprezentativně vystupovat může být tato pracovní pozice právě pro vás.

Čti více ...

MADIO - Výběrové řízení - Pracovník v oblasti manažerského vzdělávání; ilustrativní fotografie

Pracovník v oblasti manažerského vzdělávání

Zajímáte se o management a leadership? Jsou vám koníčkem aktuální trendy z oblasti osobnostního rozvoje a vzdělávání dospělých? Jste tvořivý člověk, který dokáže sestavit obsahovou náplň kurzu v těchto oblastech? Máte dobrý psaný projev a rozumíte si s počítačem? Tak hurá! To by mohlo klapnout.

Čti více ...

MADIO - Výběrové řízení - Lektor v oblasti management; ilustrativní fotografie

Lektor v oblasti management

Nabízíme externí pracovní pozici lektor v oblasti management. Chceme člověka, který má minimálně 5 let praxe alespoň ve střední firmě (50 a více zaměstnanců), a to na pozici top managementu. Zajímají nás vaše zkušenosti, které můžete předat v tréninkových seminářích pro manažery po celé ČR. Naše tréninkové semináře jsou vysoce praktické, chceme jimi motivovat manažery k dalšímu rozvoji, tímto rozvojem je provázíme.  

Čti více ...

MADIO - Výběrové řízení - Supervizor pro sociální služby a školství; ilustrativní fotografie

Supervizor pro sociální služby a školství

Hledáme externího supervizora pro sociální služby a školství, který dokáže vést individuální i skupinové konzultace.  Pro pracovní pozici supervizor hledáme odborníka s alespoň pětiletou zkušeností v oblasti individuální a skupinové supervize. Preferujeme přístup zaměřený na řešení (tzv. Solution Focused) či jiný postmoderní přístup. Supervize poskytujeme po celé ČR. Jste to vy, kdo umí motivovat účastníky k dalšímu rozvoji?

Čti více ...

MADIO - Výběrové řízení - Lektor v oblasti rodičovské právo; ilustrativní fotografie

Lektor v oblasti rodičovské právo

Nabízíme externí spolupráci v pozici lektor – oblast rodičovské právo. Hledáme odborníka, který by předával znalosti a zkušenosti z této oblasti na seminářích pro učitele (DVPP). Jedná se o jednorázové akce po celé ČR v časové dotaci 1, 5 hodiny.  

Čti více ...

MADIO - Výběrové řízení - Kouč; ilustrativní fotografie

Kouč

Hledáme externího kouče pro firemní i školské prostředí, který dokáže vést individuální i skupinové konzultace.  Tuto pracovní pozici nabízíme kouči alespoň s pětiletou zkušeností. V koučování preferujeme přístup zaměřený na řešení (tzv. Solution Focused) či jiný postmoderní přístup  a vedeme koučování po celé ČR, Jste to vy, kdo své minimálně pětileté zkušenosti zúročí ve svých přípravách, vládne komunikačními dovednostmi, kdo umí motivovat účastníky k dalšímu rozvoji?

Čti více ...

MADIO - Výběrové řízení - Lektor, supervizor; ilustrativní fotografie

Lektor seminářů pro učitele

Nabízíme externí pracovní pozici lektor v oblasti prevence rizikového chování. Pozice lektor seminářů pro učitele (DVPP) vyžaduje vysokoškolské vzdělání, zaměření na oblast prevence rizikového chování, dále zkušenosti ve vedení pedagogů i dětských týmů. Akreditované DVPP, tematické programy, řešení šikany realizujeme po celé ČR. Jste to vy, kdo své minimálně pětileté zkušenosti zúročí ve svých přípravách, kdo je umí předat při práci se školským týmem, umí motivovat účastníky k dalšímu rozvoji v dané oblasti?

Čti více ...

MADIO - Výběrové řízení - Navrhněte si pozici; ilustrativní fotografie

Navrhněte si pracovní pozici

Napište nám něco o sobě, zkusíme vám nějakou najít. Více než životopis nás zajímá, co jste za člověka, čím jsme vás zaujali a taky proč se chcete stát členem týmu MADIO z.s.

Čti více ...


Naše skutečné příběhy. Mrkněte se na nás :)

"Jsem rád, že jsme se do toho tenkrát pustili a mohu dnes MADIO hrdě reprezentovat. Pracuji především jako ředitel, věnuji se oblasti managementu, propojuji myšlenky – lidi – činy. Snažím se, aby díky tomu naše společnost rostla a vzkvétala. MADIO je pro mne osobně hlavně místem, kde se mohu v plném rozsahu realizovat, za což jsem nesmírně vděčný. Zároveň pro mne MADIO představuje nepřeberné množství myšlenek a dobrých lidí, bez nichž by pro mne nejspíš neznamenalo vůbec nic."

Petr Štěpáník, ředitel

"Cest, kudy jsme se mohli tehdy vydat, bylo nespočet, ale já jsem velice ráda, že jsme zvolili právě tuto. Vím o sobě, že jsem týmový hráč, a tak mě těší, když můžu spolutvořit s ostatními kolegy, klienty a vůbec všemi, které mám kolem sebe. MADIO pro mne znamená prostor pro vytváření, sdílení a rozvoj po všech stránkách."

Gabriela Šustková, vedoucí Rozvoje a Vzdělávání

"Vážím si MADIA jako platformy pro profesní rozlet svůj, ale také jako rozletovou ranvej pro každou osobu v jakémkoli oboru. Líbí se mi jeho operativnost, lidský a srozumitelný přístup, také ochota hledat a nacházet, odvaha nebát se přijmout nové a nezvyklé, laskavá trpělivost v tom to prosazovat. "

Markéta Frantová, marketing a koncepční tým

"Do MADIO jsem se dostala náhodou, dřív by mne nenapadlo, že bych mohla mít takové štěstí, abych se sem dostala alespoň na pohovor. Mé nízké sebevědomí po mateřské dovolené mi tehdy zvedala má dobrá kamarádka. Tvrdila, že bych zde mohla využít své znalosti, potenciál a odhodlání se stále učit něčemu novému. Argumentovala nejen tím, že by to mělo být přesně pro mne, ale také tím, že tam pracují bezva lidičky, kteří jsou pro svou profesi zapálení a berou ji jako poslání. A měla pravdu."

Marta Majstryszinová, asistentka, provozní a účetní tým

"Navzdory tomu, že jsem se snažila být celý život velice pozitivně laděna, v jednu dobu jsem si začínala myslet, že není možné, aby člověk dělal práci, která ho baví. Nabyla jsem dojmu, že práce je pouze holý prostředek k získání finanční odměny. Omyl! MADIO mě přesvědčilo o opaku, můžete dělat to, co vás skutečně baví, na místě, kde se cítíte příjemně. Můžete být stejně skeptičtí, jako jsem byla kdysi já, můžete nevěřit, že sny o perfektní práci se plní. Přijďte do MADIO a nechte si otevřít oči. Věřte, že to jde, já už teď také věřím."

Tereza Procházková, copywriter a obsahový správce

"MADIO znám poněkud delší dobu, pracují v něm totiž lidé, s kterými se kamarádím již notnou řadu let. Kromě jiného jsme se potkávali také po pracovní stránce a zjistili jsme, že to mezi námi skvěle funguje. Později jsem byl osloven s nabídkou intenzivnější spolupráce, nad kterou jsem neváhal a okamžitě na ni přikývnul. Nyní jsem členem koncepčního týmu, mou prací je vymýšlet projekty, produkty a hledat cesty, jak je přiblížit klientům. Baví mě objevovat nové způsoby, jak na TO, aby vše fungovalo."

Josef Zdražil, projektový manažer

"Chcete-li, tak další příběh člena našeho týmu MADIO z.s., můžete napsat právě Vy.

Přidejte s k nám a dělejte to co Vás baví."


Chci se připojit.

Navrhněte si vlastní pozici. Napište nám něco o sobě, zkusíme vám nějakou najít. Zkuste sami vymyslet v čem můžete být v našem týmu přínosem. Více než životopis nás zajímá, co jste za člověka, čím jsme vás zaujali a taky proč se chcete stát členem týmu MADIO z.s.

Prosím sečtěte 5 a 7.
 

Údaje označené * potřebujeme, abychom se Vám mohli ozvat.Děkujeme.