Petr Štěpáník

MADIO - Petr Štěpáník

K MADIO jsem se dostal nejspíš vlivem osudu. Zakládali jsme jej z Velké Británie a náš hlavní zájmem spočíval v nabízení kvalitní služby v oblasti vzdělávání a rozvoje. Nebylo to tehdy úplně snadné, ale nám se to podařilo a do MADIO jsem se zapojil opravdu naplno s vědomím, že sázím na jistotu.

Jsem rád, že jsme se do toho tenkrát pustili a mohu dnes MADIO hrdě reprezentovat. Pracuji především jako ředitel, věnuji se oblasti managementu, propojuji myšlenky – lidi – činy. Snažím se, aby díky tomu naše společnost rostla a vzkvétala. MADIO je pro mne osobně hlavně místem, kde se mohu v plném rozsahu realizovat, za což jsem nesmírně vděčný. Zároveň pro mne MADIO představuje nepřeberné množství myšlenek a dobrých lidí, bez nichž by pro mne nejspíš neznamenalo vůbec nic.

Tím nejsilnějším, co pro mne MADIO má, je společné úsilí nás všech, ochota a snaha o naplnění výzev, jež nás čekají. Oceňuji především všechny své kolegy a také ty, kteří nás jakýmkoli způsobem podpořili, ať už se jednalo o pomoc radou, finanční podporou, vyjádřením zpětné vazby na naši práci atd. Vnímám, že skutečně pomáháme najít možnosti a řešení a tím zároveň naplňujeme naši vizi, v tom spočívá naše jedinečnost.

Zkrátka máme cíle a hodláme je i nadále realizovat, a pokud sdílíte stejné hodnoty jako my a chtěli byste s námi MADIO budovat, zkuste se přidat. Nemusí to být pokaždé brnkačka, ale vždy to bude takové, jaké si to my sami uděláme. Pokud jste ochotni nést odpovědnost za výsledky své práce, nebojte se, zkuste to!