Tereza Procházková

MADIO - Tereza Procházková

MADIO je nejnovější součástí mého života. Je to poslední výrazná změna, která se v mém životě odehrála. Změny mohou naše životy posouvat, zlepšovat, rozvíjet, otevírají nám nové dveře. MADIO těmito dveřmi je.

Dalo by se říct, že jsem se zde dostala vlastně náhodou. Věřím, že to, co označujeme jako „náhody“, jsou vlastně skutečnosti, jež mají nějaký (pro nás nevysvětlitelný) hlubší smysl. Hledala jsem místo pro splnění povinné praxe v rámci studia VŠ. Zkusila jsem tedy kontaktovat MADIO, kde byli všichni ochotni mi pomoct, a tak jsem neváhala, zašla se tam podívat, zkusila si spolupráci s nimi na vlastní kůži a světě div se, jsem tady doteď.

Věnuji se především psaní, tvorbě blogu a vyhotovování článků s pozitivními myšlenkami. Na MADIO si velice vážím ochoty, které se mi zde dostává, cením si podpory, kladného přístupu k lidem i k práci, který zde výrazně pociťuji. Vážím si té šance, která mi spadla do klína. Obdivuji zájem o budování kvalitního týmu. Navzdory tomu, že jsem se snažila být celý život velice pozitivně laděna, v jednu dobu jsem si začínala myslet, že není možné, aby člověk dělal práci, která ho baví. Nabyla jsem dojmu, že práce je pouze holý prostředek k získání finanční odměny. Omyl!

MADIO mě přesvědčilo o opaku, můžete dělat to, co vás skutečně baví, na místě, kde se cítíte příjemně. Můžete být stejně skeptičtí, jako jsem byla kdysi já, můžete nevěřit, že sny o perfektní práci se plní. Přijďte do MADIO a nechte si otevřít oči. Věřte, že to jde, já už teď také věřím.