Blog: LeaderInMySelf

Za hranice komfortní zóny

Už jste jedli guláš s majonézou? Políbili žabího prince? Bodli do seznamu jmen a přijali tak zaměstnance? Jedli smažené červy? Proč to zkusit? Rozvíjí nás to.

MADIO - Za hranice komfortní zóny, ilustrativní fotografie

Zlepšování sebe sama je skvělé, ale ve vyjetých kolejích se člověk nevyvíjí. Každý den máme možnost se posunout někam dál a jen vy sami to můžete ovlivnit. Vykročte z řady a překonejte sami sebe.

Vybíráte pracovníky na základě testů, nebo dáváte jen na svůj instinkt? Jdete občas více směrem ostatních, a ne svým? Vykročíte svým směrem, ale pak přijde strach? Vyměňte si slovo strach za slovo zvědavost a hned vše může být zábavnější. Třeba zjistíte, že jste kreativnější a nacházíte jiné, nové, lepší možnosti. Ti, co vstoupí za hranice komfortní zóny, zažijí pocit úspěchu a získají vyšší sebevědomí. Bohatší o nové zkušenosti vás lidé začnou vnímat jinak. A máte i hned co vyprávět :)  Čím už zítra překročíte svůj stín, co uděláte jinak?

Najděte si jen jednu věc

Najděte si jen jednu věc, kterou zkusíte udělat jinak. Pozor. Nehledejte nic velkého. Jen to, že se rozhodnete nechávat zavřené dveře od své kanceláře, může být pro někoho velký krok. Nebylo by motivující nastavovat si nerealistické cíle. Zkuste najít jednu maličkost, kterou uděláte jinak. Jinak, než jste byli zvyklí. Možná to bude právě váš krok mimo komfortní zónu. Váš krok k úspěchu.

10 NEJČASTĚJŠÍCH CHYB PŘI DELEGOVÁNÍ

Mám zájem získávat novinky z MADIO z.s. a jako první novinku chci 10 chyb v delegování.

 
 

MADIO - 10 nejčastějších chyb při delegování

Krásnou příležitostí, jak vykročit do nových vod, je zkusit Trainig of Leader Skills - MOTIVATION. Využijte možnosti inspirovat  sebe, své lidi nebo ostatní manažery svým příběhem. Nebo se nechte inspirovat tím, jak to udělali jiní, a také růst. Součástí Training of Leader Skills - MOTIVATION je tzv. mastermind skupina, kde se můžete setkat s jinými manažery.

Mohlo by vás zajímat:

Jdi zpět

Přidat komentář

Komentář od: Zdeněk |

Myslím, že je to velká pravda! Každý den se snažím udělat některé věci jinak, než ostatní. I v podnikání je to důležité - to snad není třeba říkat. Kdyby to tak nebylo, tak se nikam neposuneme...

Odpověď od: Petr Štěpáník

Díky za komentář Zdeňku. Přeji úspěšná "posunutí", ideálně směrem, který si sám přeješ :)