Teambuilding, kurzy a programy - Zlín a celá ČR

Teambuilding je prostředek k efektivní spolupráci. Buďte tým! Pracujte se svými kolegy a ne na úkor jich. Hledejte společné cesty k řešení, kooperujte a nenechte se stáhnout do žabomyších válek na „společném stole“. Chtějte se v práci cítit dobře… Teambuildingové kurzy a programy pro vás připravíme nejen ve Zlínském kraji, ale také po celé ČR. Před objednáním teambuildingu pro Vaši firmu, využijte možnosti nezávazné konzultace.

Madio - Teambuilding, kurzy a programy - Zlín a celá ČR

Zaměření teambuildingových programů

Teambuildingový vzdělávací program můžete zaměřit například na:

  • týmovou komunikaci
  • sebepoznání jednotlivých členů týmu
  • efektivní rozdělování týmových rolí
  • motivování týmu
  • rozvoj schopnosti volby time managementu týmu
  • vznik nových a prohloubení stávajících sociálních vazeb
  • posílení vzájemné důvěry
Pro koho je teambuilding určen

Pro koho je teambuilding určen

TeambuildingNové skupiny či týmy, ve kterých nastala významná změna, stagnující skupiny, ale i již zaběhlé týmy chystající se na nové začátky jsou ideálními účastníky teambuildingových programů. Tak, proč zůstávat pozadu za konkurencí?

Smysl teambuildingu

Smysl teambuildingu

TeambuildingSmyslem teambuildingových programů Madio je cíleně rozvíjet skupinu i jednotlivce. Tyto programy obsahují množství reálných i simulovaných situací, díky kterým budete mít možnost získat hodně emočních i racionálních podnětů pro následné zpracování.
U teambuildingových programů myslíme také na vyvážení vývoje managerských a mezilidských procesů.

Při programu pracujeme s řízenou reflexí, díky níž si každý má možnost pojmenovat přenositelnou zkušenost a snaží se ji zasadit do reálného prostředí, například Vaší firmy.

Před samotnou realizací programu pro Vaši firmu proběhne vzájemná konzultace a případná analýza Vašich požadavků a potřeb tak, abychom u programu maximalizovali jeho efektivitu.

Další informace k programu a konzultace

Teambuildingové kurzy pro vás realizujeme ve Zlínském kraji a také po celé České republice. Napište si o další informace, nebo konzultaci ke kurzu. Vyplňte jednoduchý formulář.

Prosím sečtěte 2 a 9.