Členství MANAGER je varianta určená především pro vás, vedoucí pracovníky, kteří chcete vidět jasné výsledky ve své manažerské funkci a současně být v práci i mimo ni v klidu. Pomáhali jsme již přes 40 000 účastníkům našich tréninků, programů a kurzů najít možnosti a řešení. Zastavte se v každodenním shonu a dejte si u nás výbornou kávu.

Členství manager, ilustrační obrázek - MADIO

Proč být členem Training Center for Leaders

Získáte zde možnosti jednodušších řešení nepříjemných situací se zaměstnanci. Najdete způsoby jak vést lidi, při tom být sami sebou a cítit se v klidu. Tréninkové centrum pro leadery je pro vás útočištěm. Členství MANAGER vám vytvoří prostor pro váš další profesní růst. Je to příležitost jak rozšiřovat úspěchy v práci i mimo ni a nepřicházet o ně. Varianta členství MANAGER v Training Center for Leaders vám rozkrývá jednoduché kroky k řešením.

Stavte se k nám na kávu

Těšíme se na vás ve Zlíně v tréninkovém centru pro leadery MADIO. Připravíme výbornou kávu, určitě vám bude chutnat. Chvíle bez starostí a v klidu se v každodenním pracovním shonu bude jistě hodit. Pobavíme se například o možnostech, jak o takové chvíle nepřicházet a zároveň neztrácet vliv na výsledky ve firmě.

Nechejte na sebe kontakt a domluvíme se, kdy na vás budeme čekat.

E-mail: *
Jméno a příjmení: *

Nebo mi zavolejte přímo

+420 790 348 591
Petr Štěpáník

Společně se na to podíváme a určitě něco vykouzlíme :)