Členství UČITEL je varianta určená především pro vás učitele, sociální pracovníky a další lidi, kteří chcete být v práci i mimo ni v klidu. Pro vás, kteří se rozhodli vyhnout vyhoření z náročné práce a neztratit životní optimismus. Pomáhali jsme již přes 40 000 účastníkům našich tréninků, programů a kurzů najít možnosti a řešení. Až vám v práci zazvoní, že můžete domů, zastavte se k nám a dejme si společně výbornou kávu.

Členství učitel, ilustrační obrázek - MADIO

Proč být členem Training Center for Leaders

Vstoupíte zde na cestu k jednodušším řešením nepříjemných rozhovorů s rodiči žáků, s kolegy, nebo klienty. Najdete způsoby, jak vycházet se svými kolegyněmi a kolegy a zůstat sami sebou. Členství UČITEL je příležitost jak nastartovat takovou realitu, ve které se v práci cítíte dobře. Tréninkové centrum pro leadery je pro vás útočištěm. Být členem znamená zaměřit se nejen na práci, ale i na šťastný rodinný život, ve kterém se k vám, stejně jako v práci, chovají s úctou a zaslouženým uznáním. Vyhněte se vyhoření z náročné práce a neztraťte chuť do života. Varianta členství UČITEL v Training Center for Leaders vám rozkrývá jednoduché kroky k řešením.

Stavte se k nám na kávu

Těšíme se na vás ve Zlíně v tréninkovém centru pro leadery MADIO. Připravíme výbornou kávu, určitě vám bude chutnat. Chvíle bez starostí a v klidu se v každodenním pracovním shonu bude jistě hodit. Pobavíme se například o možnostech, jak o takové chvíle nepřicházet a zároveň neztrácet vliv na výsledky ve firmě.

Nechejte na sebe kontakt a domluvíme se, kdy na vás budeme čekat.

E-mail: *
Jméno a příjmení: *

Nebo mi zavolejte přímo

+420 790 348 591
Petr Štěpáník

Společně se na to podíváme a určitě něco vykouzlíme :)