Kazuistický seminář v práci školního psychologa

Pokračování úspěšného Tréninku pro školní psychology je tady. Vaše přání byla vyslyšena. Již nyní se můžete hlásit na dlouho očekávaný Kazuistický seminář v práci školního psychologa.

Najděte si čas a prostor pro „oprášení“ vašich dovedností, které jste si v MADIO v rámci Tréninku pro školní psychology osvojili.

1.570 

Rubriky: , SKU: ba25ef29-4aeb-4277-8e37-6414654c2b21

Popis

V rámci studia jste spolu s ostatními kolegy strávili v MADIO minimálně 80 hodin nad praktickými cvičeními, příklady, kazuistikami z praxe. Už několik let říkáte, že se chcete opět potkávat. Přemýšleli jsme a vytvořili jsme pro vás Kazuistický seminář v práci školního psychologa.

Najděte si čas a prostor pro „oprášení“ vašich dovedností, které jste si v MADIO v rámci Tréninku osvojili. I auto, aby dobře jezdilo, je potřeba jednou za rok zavést do servisu na prohlídku a doplnit to, co chybí. Dopřejte si i vy takovou „roční prohlídku“ ve své roli školního psychologa a přijďte si „dobít“ baterky pro vaši práci. Setkejte se s kolegy, kamarády a psychology z jiných škol, sdílejte s nimi, co se vám ve vaší praxi povedlo, které informace a dovednosti jste využily

Kazuistický seminář pro práci školního psychologa, fotografie, MADIO

Není to rychlovka, dopřejte si čas

Věnujte si čas, ze kterého můžete čerpat celé následující dny. Díky celým 6 hodinám máte dostatek prostoru, abyste s kolegy sdíleli jak své výzvy a situace, se kterými se setkáváte, tak i společně hledali praktické možnosti a řešení. To vše v prostředí, které znáte a v doprovodu vašich oblíbených lektorů z MADIO.

Seminář je primárně určen účastníkům, kteří již absolvovali kurz Trénink pro školní psychology, ale rádi uvítáme i ostatní zájemce o kurz.

Kazuistický seminář se bude konat 28. 11. 2023, ve školících prostorách MADIO ve Zlíně. Kapacita míst je omezena na 15 účastníků.

Však to znáte, děláme to jinak

Pokud máte vlastní příběh, který vám nedá spát nebo o něm hodně přemýšlíte, můžete ho s sebou přinést a společně jej probrat. Jak již víte, důvěra je pro nás důležitá, proto je anonymita u kazuistik naší samozřejmostí. Seminář se bude konat formou osobního setkání v tréninkových prostorách MADIO ve Zlíně v listopadu 2023, konkrétní termín bude brzy zveřejněn.

Pro vedení školy – změna k lepšímu je možná

Už nějaký čas máte možnost pozorovat, jak získané informace a dovednosti, které si kolegové v rámci Tréninku pro školní psychology v MADIO osvojili, ovlivňují dobré klima třídy, a potažmo celé školy. Proto jim umožněte „servis“ jejich dovedností při práci s třídním kolektivem, ale i vedení individuálních konzultací, jejich účastí na Kazuistickém semináři pro školní psychology v MADIO.

Umožněte svým psychologům nahlédnout do praxe kolegů z jiných škol, vyměnit si zkušenosti a najít nové cesty k efektivní práci se třídou, ale i jednotlivcem. To vše v tréninkových prostorách MADIO ve Zlíně, protože se již více než deset let v MADIO věnujeme rozvoji, vzdělávání a prevenci rizikového chování. Prakticky denně pomáháme pedagogickým pracovníkům při práci s jejich třídami, nebo vedoucím s realizací změn v jejich školách. Pro zajištění kvality služeb jsme v minulosti prošli akreditačním procesem Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy České republiky, kde jsme také prošli certifikací ve všech formách prevence rizikového chování (všeobecná, selektivní a indikovaná).

Kazuistický seminář v práci školního psychologa - ilustrativní obrázek, MADIO

Příležitost je tady

Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost opět se setkat s kolegy a získat nové pohledy a zkušenosti. Rezervujte si své místo na Kazuistickém semináři v práci školního psychologa již dnes a zažijte nezapomenutelný a prospěšný zážitek.

Kazuistický seminář v práci školního psychologa se bude konat 28. 11. 2023 ve školících prostorách MADIO ve Zlíně. Kapacita míst je omezena na 15 účastníků.

Těšíme se na vás