Kazuistický seminář v práci třídního učitele

Ano, je to tady. Vaše přání byla vyslyšena. Dlouho očekávané pokračování úspěšných Tréninků pro třídní učitele a pro školní metodiky prevence je pro vás přichystáno. Již nyní se můžete hlásit na Kazuistický seminář v práci třídního učitele, který se bude konat v listopadu 2023 ve školících prostorách MADIO ve Zlíně.

Setkejte se s kolegy, kamarády a učiteli z jiných škol, sdílejte s nimi, co se vám ve vaší praxi povedlo, které informace a dovednosti jste ze svého studia v MADIO využili.

Těšíme se na vás.

1.570 

Kategorie: , Katalogové číslo: 7c2ddea1-91ae-2844-2798-6414640d1470

Popis

Není kam spěchat, dopřejte si čas

Věnujte si čas, ze kterého můžete čerpat následující dny. Díky celým 6 hodinám máte dostatek prostoru, abyste s kolegy sdíleli jak své výzvy a situace, se kterými se setkáváte, tak i společně hledali praktické možnosti a řešení. To vše v prostředí, které znáte a v doprovodu vašich oblíbených lektorů z MADIO.

Seminář je primárně určen účastníkům, kteří již absolvovali kurz Trénink pro třídní učitele a pro školní metodiky prevence ze Specializačního studia ŠMP.

Pokud máte vlastní příběh, který vám nedá spát nebo o něm hodně přemýšlíte, můžete ho s sebou přinést a společně jej probrat. Jak již víte, důvěra je pro nás důležitá, proto je anonymita u kazuistik naší samozřejmostí.

Kazuistický seminář pro třídní učitele se bude konat v 21. 11. 2023 ve školících prostorách MADIO ve Zlíně. Kapacita míst je omezena na 15 účastníků.

Kazuistický seminář pro práci třídního učitele ilustrativní obrázek - MADIO

Pro vedení školy – Změna k lepšímu je možná

Už nějaký čas máte možnost pozorovat, jak získané informace a dovednosti, které si kolegové v rámci Tréninků v MADIO osvojili, ovlivňují dobré klima třídy, a potažmo celé školy. Proto jim umožněte „servis“ jejich dovedností při práci se třídou jejich účastí na Kazuistickém semináři pro třídní učitele v MADIO.

Kazuistický seminář v práci třídního učitele nabízí konkrétní příklady dobré praxe, inspiraci a praktické způsoby pro lepší práci ve třídě. To vše v tréninkových prostorách MADIO ve Zlíně, protože se již více než deset let v MADIO věnujeme rozvoji, vzdělávání a prevenci rizikového chování. Prakticky denně pomáháme třídním učitelům při práci s jejich třídami, nebo vedoucím pracovníkům s realizací změn v jejich školách. Pro zajištění kvality služeb jsme v minulosti prošli akreditačním procesem Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy České republiky, kde jsme také prošli certifikací ve všech formách prevence rizikového chování (všeobecná, selektivní a indikovaná).

Kazuistický seminář pro třídní učitele, ilustrativní obrázek - MADIO

Příležitost je tady

Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost opět se setkat s kolegy a získat nové pohledy a zkušenosti. Rezervujte si své místo na Kazuistickém semináři v práci třídního učitele již dnes a zažijte nezapomenutelný a prospěšný zážitek.

Kazuistický seminář pro třídní učitele se bude konat 21. 11. 2023 ve školících prostorách MADIO ve Zlíně. Kapacita míst je omezena na 15 účastníků.

Těšíme se na vás.