Krátký online trénink – Přetížení u dětí

Znáte ten pocit, když se jako kouzlem probudíte svěží, plní energie a chuti něco dělat? A co teprve, když takto přijdou děti do vyučování… Vnímáme, že to v každodenním tlaku povinností a úkolů není vždy jednoduché. Proto zde máte možnost jít naproti změnám a objevit tajemství své energie, tak abyste se vy ani žáci nepřetížili.

390 

Kategorie: , Katalogové číslo: 4c1d611f-4619-653d-0c8a-662a04e987d7

Popis

Proč krátký online trénink? Protože…

  • chcete být pánem svého času a pustit si jej kdykoli a kdekoli (tedy s připojením wifi :D),
  • chcete čas věnovat především tréninku v praxi a ne poslouchat hodinový webinář,
  • chcete mít navíc praktické materiály rovnou k ruce i k vytištění,
  • chcete formu online tréninku a nebojíte se objevovat nové možnosti, přístupy a řešení.

Tak přesně proto je zde online trénink, který vás přenese do tréninkového prostoru (Studentský informační systém), kde naleznete teoreticko-praktická videa společně s užitečnými materiály. Objevte dostatek inspirace a podnětů, tak abyste si byli jistější přinejmenším v tomto tématu, tak jako to v Training Center for Leadres umíme.

Co díky tomu získáte?

Možnost osvojit si dovednosti, které provedou žáky, ale třeba i vás samotné aktivitami, které vám vrátí balanc a energii. Díky třem teoreticko-praktickým videím si projdete blíže zaměřená témata k práci s přetížením u dětí. Získáte tak potřebné informace a znalosti, ale i nabídku aktivit a cvičení, které budete mít navíc sepsané v pracovním listu ke každému videu. Celkem tedy 3 videa a 3 pracovní listy.

Při tréninku se zaměříte na podtémata:

  • přetížení u dětí aneb vliv online světa + doprovodné aktivity
  • přetížení u dětí aneb stres a smyslové přetížení + doprovodné aktivity
  • přetížení u dětí aneb komunikace s rodiči + doprovodné aktivity

Jak to přesně funguje?

Jakmile na našem účtu obdržíme uhrazení objednávky, tak vám v pracovní dny bude do 24h vytvořen přístup do studentského informačního systému. V případě objednání v pátek do 14:00 (u online plateb) budete mít přístup vytvořen do konce pracovní doby MADIO (16:00). Vše samozřejmě zašleme na vaší emailovou adresu, kterou uvádíte v objednávce a od té doby se tedy můžete pustit do tréninku. Ve studentském informačním systému najdete svůj Krátký online trénink, který bude přístupný po dobu 14 dnů od vytvoření přístupu. (Mimo pracovní dny vám přistup vytvoříme do 48h.)

Vaše materiály se zpřístupní okamžitě všechny, ať máte možnost čerpat obsah skutečně kdykoli a krátce, třeba při volné hodině přes pracovní dny, nebo jedno volné dopoledne o víkendu. Opravdu ale doporučujeme jednotlivé aktivity trénovat v praxi, ať máte možnost se k vybraným podtématům ještě vrátit. Pracovní listy jsou samozřejmě k dispozici ke stažení, takže je budete mít kdykoli při ruce.

Důvěrné prostředí MADIO

MADIO je neziskovou organizací, která má za cíl pomáhat v rozvoji jednotlivců i skupin. MADIO je akreditováno MŠMT ČR a za sebou má více než 10 let především praktických zkušeností práce s lidmi. Službami MADIO prošlo více než 40 000 účastníků. Vaše důvěra a pocit bezpečí je pro nás prioritou.