Krátký online trénink – Jak zvládat stres

Stresové situace – objevují se jen sem tam nebo už jsou součástí vaší každodenní rutiny? V obou případech se určitě snažíte dostat stres a své emoce pod kontrolu, zbavit se tlaku a obav, užívat si život plný energie a optimismu. Objevte praktický online trénink, díky kterému si vyzkoušíte a osvojíte techniky pro zvládání akutních stresových situací, ale také vhodné k preventivnímu cvičení pro duševní pohodu. Pojďte s námi trénovat, jak zvládat stres, mít dostatečnou zásobu energie pro harmonický život, který naplňujete klidem a rovnováhou.

.

390 

Kategorie: , Katalogové číslo: be9b05ab-dc6b-2acc-591b-662a059f96cf-1

Popis

Už ne!

Jsou dny, kdy si připadáte jako hlavní hrdina nějakého hororu. Od rána vám všechno padá z ruky, máte pocit, že nemůžete nic stihnout, myslíte na pět věcí najednou, čeká vás hora úkolů a máte jen jedny ruce. V takových chvílích stačí už jen maličký kamínek a strhne na vás lavinu. Lavinu, ze které je těžké uniknout, a když už se z ní dostanete, i tak může zanechat citlivé šrámy. Šrámy, které sice nejsou vidět, ale pro vás můžou být nepříjemné, obtěžující až paralyzující.

Uchopte svou pohodu pevně do rukou

Stres není nic nového, provází nás od počátku a může i pomáhat a mobilizovat síly k akci. Ale pokud je napětí dlouhodobé a nepřichází úleva, způsobuje únavu, nechuť cokoliv dělat a často to může dojít až k zdravotním potížím. Je jen na vás, zda začnete vliv stresu na svůj život minimalizovat.

Jak to zvládnout

Trénink uvolňovacích, relaxačních i meditačních technik je cesta, jak získáte odolnost a nenecháte se stresem vyčerpávat. Objevte a probouzejte v sobě sílu, díky které se uvolníte, budete se usmívat na svět a budete mít dostatek energie na vše, co potřebujete.  Návod, jak na to, najdete v těchto 3 videích, každé má délku mezi 8 – 15 minutami. Navíc si můžete stáhnout nebo vytisknout 3 pracovní listy a v tréninku pokračovat kdykoliv budete mít čas a chuť.

Krátký online trénink - stres ilustrační foto

Co můžete pro sebe udělat

Buďte schopni vyrovnat se s jakoukoli náročnou situací bez ztráty klidu a sebedůvěry. Připravte si zásobník technik, které vám budou proti stresu fungovat a vybírejte z osvědčených metod, nechejte se vést nácvikem v bezpečném prostředí, jaké si sami vyberete a připravíte.

Co v online tréninku najdete

 • Techniky pro „první pomoc“ v akutní stresové situaci
 • Cvičení pro zvyšování odolnosti a zlepšení duševní pohody
 • Dechové techniky
 • Vše si můžete prakticky vyzkoušet
 • Celkem 3 videa a 3 pracovní listy
 • Každé video o délce 8 – 15 minut
 • Pracovní listy s popisem technik a s dávkou teorie
 • Pracovní listy v PDF formátu vhodné ke stažení i tisku
Krátký online trénink - Jak zvládat stres

Jak online trénink funguje?

 • do 24 hodin po uhrazení objednávky vám zašleme na emailovou adresu přístupové údaje do studentského informačního systému
 • mimo pracovní dny vám přistup vytvoříme do 48h
 • po přihlášení do systému najdete svůj Krátký online trénink, 3 videa a 3 pracovní listy, ke kterým budete mít přístup po dobu 14 dnů
 • vaše materiály se zpřístupní okamžitě všechny, ať máte možnost čerpat obsah skutečně kdykoli, o volné hodině, doma, zkrátka kdykoliv budete mít chuť a on-line připojení
 • pracovní listy jsou k dispozici ke stažení, takže je budete mít kdykoli při ruce
 • k jednotlivým videím se můžete po dobu 14 dnů vracet a trénovat tak, přesně to, co potřebujete

MADIO tréninky

V MADIO věříme v rozvoj a možnost změny k lepšímu s klidnou myslí a vědomou radostí. Trénink konkrétních dovedností je prakticky vyzkoušený efektivní nástroj, jak získávat nové a rozvíjet stávající dovednosti. Hlavně ty dovednosti, které ve vaší praxi využijete a přinesou užitek vám i okolí. Při tvorbě tréninku vycházíme z více než patnáctileté zkušenosti při práci s lidmi . Ověřené a fungující věci se snažíme zprostředkovat dále. Témata tréninku vybíráme z vašich otázek, požadavků na řešení konkrétních situací a také ze zpětných vazeb již proběhlých akci. Nácvikem technik na zvládání stresu vás provedou lektoři, kteří s nimi každodenně pracují při individuálních konzultacích, při rozvojových programech pro kolektivy i třeba při řešení aktuálních problémových situací ve školách, firmách i jiných organizacích. Využijte jejich zkušeností a dovedností při naladění svého duševního zdraví a vyberte si ten trénink, který bude nejlepší inspirací pro vás.

Důvěrné prostředí MADIO

MADIO je neziskovou organizací, která má za cíl pomáhat v rozvoji jednotlivců i skupin. MADIO je akreditováno MŠMT ČR a za sebou má více než 15 let především praktických zkušeností práce s lidmi. V MADIO pracujeme nejvíce s metodou Solution focused. To znamená, že se zaměřujeme vždy na řešení a pomáháme hledat cestu a kroky ke chtěné buducnosti. Službami MADIO prošlo více než 40 000 účastníků. Vaše důvěra a pocit bezpečí je pro nás prioritou.

Proč krátký online trénink? Protože…

 • chcete být pánem svého času a pustit si jej kdykoli a kdekoli (tedy s on-line připojením :D)
 • chcete čas věnovat především tréninku v praxi a ne poslouchat hodinový webinář
 • chcete mít navíc praktické materiály rovnou k ruce i k vytištění
 • chcete formu online tréninku a nebojíte se objevovat nové možnosti, přístupy a řešení

Tak přesně proto je zde online trénink, který vás přenese do tréninkového prostoru (Studentský informační systém), kde naleznete teoreticko-praktická videa společně s užitečnými materiály. Objevte dostatek inspirace a podnětů tak, abyste si byli jistější přinejmenším v tomto tématu, tak jako to v Training Center for Leadres umíme.

Udělejte pro sebe něco ještě dnes

Buďte schopni vyrovnat se s jakoukoli náročnou situací bez ztráty klidu a sebedůvěry. Připravte si zásobník technik, které vám budou proti stresu fungovat a vybírejte z osvědčených metod, nechejte se vést nácvikem v bezpečném prostředí, jaké si sami připravíte. Seznamte se s různými technikami zvládání stresu, a vyzkoušejte si, jak fungují. Potom už si jen vyberete, co vám nejvíce vyhovuje a funguje. Vaše duševní pohoda, vaše rovnováha, vaše zdraví – začněte o sebe vědomě pečovat a začněte s Krátkými online tréninkem „Jak zvládat stres“.