Pokročilá stádia šikany ve třídě – Tréninkové setkání

Pojďte se přihlásit a pokračovat tak již ve druhém tréninkovém setkání ze tří, aby vám (už) nic neuteklo. Trénink dělá mistry, a proto zde máte další prohloubení k tématu prevence šikany s názvem Pokročilá stádia šikany ve třídě. Praktickou a uchopitelnou formou získáte potřebné informace, ale i nenahraditelné zkušenosti, které budete moci využít právě ve své praxi.

290 

Rubriky: , , SKU: b3fe7c38-5a8f-451c-4f09-612f8847fca0

Popis

O co přesně jde a pro koho?

V návaznosti na minulé téma Jak poznat šikanuPočáteční stádia šikany ve třídě si opět můžete odnést praktické tipy i zkušenosti, aby se postupně celá mozaika poskládala a vy si tak mohli být jistější a o krok lepší. Ovšem ať už jste v tomto tématu úplným nováčkem nebo ostříleným profíkem, určitě si tu najdete to své. (návrh: V průběhu setkání určitě zazní základní informace, které je dobré si zopakovat, ale dále se hlavně naváže, jak tedy onu šikanu řešit v pokročilém stádiu, a tak předejít dalším následkům.) Dozvíte se a vyzkoušíte si vše potřebné od úplných základů, které je dobré si zopakovat, ale také jak tedy onu šikanu poznat a řešit v pokročilém stádiu a efektivně tak předejít dalším následkům. Budete pracovat s jednotlivými stádii, zjišťovat jejich projevy, kritéria a poté se vrhnete na kazuistiky. Díky nabitým znalostem a zkušenostem nastíníte první kroky k řešení.

 

Co si ze setkání odnesete?

Především prakticky uchopené téma, které si pomocí vlastního prožitku a modelových situací upevníte tak, abyste jej mohli úspěšně využít i ve vaší praxi. Samozřejmě také inspiraci a pohledy jak lektora/ky, tak vašich kolegů a kolegyň.

Na tréninkovém setkání:

  • se seznámíte s pokročilými stádii šikany ve třídě
  • budete trénovat dovednosti k rozeznání právě takové třídy a jednotlivých projevů
  • osvojíte si postup, podle čeho se orientovat při stanovování pokročilých stádií
  • odnesete si výstupy a poznatky z práce na jednotlivých kazuistikách
  • pojmenujete si nástin prvních kroků při řešení

Nalezněte klid ve chvílích neklidu. Společně se potkáme online i osobně (dle vašich preferencí) už 22. 11. 2022 v 16:30 - 17:30 hodin.

Prosíme, přihlaste se nejpozději do 18. 11. 2022

Jak na klidný spánek, ilustrativní obrázek - MADIO

Účastníci tréninku Leader in My Self a členové Training Center for Leaders MADIO, ve variantách Optimum a Full, se mohou tréninkových setkání účastnit zdarma. Tréninková setkání jsou součástí těchto služeb.

Důvěrné prostředí MADIO

MADIO je neziskovou organizací, která má za cíl pomáhat v rozvoji jednotlivců i skupin. MADIO je akreditováno MŠMT ČR a za sebou má více než 10 let především praktických zkušeností práce s lidmi. Službami MADIO prošlo více než 40 000 účastníků. Vaše důvěra a pocit bezpečí je pro nás prioritou.

Jak to funguje a varianty

Při online účasti je skvělé, když se účastníci naplno aktivně zapojí, z takového setkání si totiž mohou odnést mnohem více. Jedině tak prožijete interaktivní, osobní a příjemně strávený čas. Žádáme vás tedy, v případě že vám to podmínky umožňují, ponechat si zapnutou kameru i mikrofon. Podmínky pro skupinovou diskuzi máme po technické stránce zajištěné, nemusíte mít tedy obavu, že byste nám vypadli.

Prosím berte na vědomí, že z tréninkových setkání nepořizujeme videozáznamy kvůli zachování etického přístupu. Věříme, že si setkání nejvíce užijete v plné přítomnosti. Zároveň dbáme na atmosféru plnou pohody a důvěry.

I na malých drobnostech může stát úspěch, radost i klid. Právě na takové drobnosti, úzká témata, se společně zaměřujeme na Tréninkových setkáních. Každý měsíc online, je pro vás připravené jiné téma. Každý měsíc máte takto možnost posílit své schopnosti a získat další dovednosti. Objevte další možnosti, jak zažívat změny v klidu. Připojte se online na Tréninkové setkání.