Aktivity na podporu komunikace ve třídě – Tréninkové setkání

Snažíte se využít třídnické hodiny k tomu, aby se podpořila komunikace, aby se třída dokázala domluvit, ale nevíte, jakou aktivitu je vhodné zařadit konkrétně pro vaši třídu? Chcete prostor pro efektivní komunikaci ve třídě, ale nejste si jisti aktivitami na její rozvoj a podporu?

290 

Rubriky: , , SKU: 5cd40611-b2bc-d747-a7ec-62ce904a2fce

Popis

Jak komunikovat lehce a přirozeně

Snažíte se podporovat komunikaci mezi žáky, vytvářet dobré klima ve třídě. Zapojíte aktivitu, ale ke změně nebo efektivnější komunikace mezi žáky to nevede. Máte pocit, jako by nic neproběhlo. Ve fungování třídy se to také neprojeví.

Víme, že komunikace by měla probíhat lehce a žáci by se měli cítit pohodlně a přirozeně. Jak tedy vybrat konkrétní aktivity pro vaši třídu a pracovat s nimi, aby jste dosáhli výsledku? Jak tedy řadit aktivity tak, aby nesly výsledky?

 

Řešení existuje

Na tréninkovém setkání zjistíte, na co myslet při výběru aktivity pro podporu komunikace, jaké zvolit pro svou třídu, jak postupně a přirozeně komunikaci mezi žáky rozvíjet. Poznáte konkrétní aktivity, také co při nich pozorovat a jak pomoci žákům zážitek z aktivit přenést i do běžného fungování třídy

Mimo jiné se můžete v rámci Členství Učitel účastnit zdarma tohoto setkání i těch následujících, a to po dobu 1 roku. Tak si to nenechte ujít.

Důvěrné prostředí MADIO

MADIO je neziskovou organizací, která má za cíl pomáhat v rozvoji jednotlivců i skupin. MADIO je akreditováno MŠMT ČR a za sebou má více než 10 let především praktických zkušeností práce s lidmi. Službami MADIO prošlo více než 40 000 účastníků. Vaše důvěra a pocit bezpečí je pro nás prioritou.

Co si ze setkání odnesete?

Při tréninkovém setkání společně si vyzkoušíme některé aktivity na podporu komunikace. Odnesete si aktivity na podporu komunikace ve třídě. Návod, jak postupně aktivity zařazovat, tak aby ke změnám v komunikaci ve třídě postupně skutečně došlo. Dostanete tipy, jakým způsobem můžete vést reflexi aktivit tak, aby zážitek z aktivit byl přenositelný i do dalších situací ve fungování třídy…

 

Na tréninkovém setkání:

  • poznáte aktivity na podporu komunikace ve třídě
  • sami si vyzkoušíte aktivity
  • dostanete návod, jak aktivity řadit, aby postupně došlo ke změně
  • co u aktivit sledovat a možnost vedení reflexe
  • tipy jak přenést zážitek z aktivit i do dalších situací ve fungování třídy

Společně se potkáme osobně nebo online už 27. 9. 2022 v 16:30.

Prosíme, přihlaste se nejpozději do 21. 9. 2022

účastníci členství Učitel MADIO

Členové Training Center for Leaders MADIO Učitel ve variantě Optimum a Full se mohou tréninkových setkání účastnit zdarma. Tréninková setkání jsou součástí těchto služeb.

Jak to funguje a varianty

Pokládejte dotazy, trénujte, zkoušejte – využijte čas pro sebe na maximum v MADIO Training center for leaders ve Zlíně.

I na malých drobnostech může stát úspěch, radost i klid. Právě na takové drobnosti, úzká témata, se společně zaměřujeme na Tréninkových setkáních. Každý měsíc online, je pro vás připravené jiné téma. Každý měsíc máte takto možnost posílit své schopnosti a získat další dovednosti. Objevte další možnosti, jak zažívat změny v klidu. Přijďte osobně nebo se připojte online na Tréninkové setkání.

Prosíme, přihlaste se nejpozději do 21. 9. 2022