Na co si dát pozor při řešení šikany aneb čemu se vyhnout – Tréninkové setkání

Jdeme do finále! Poslední téma v tomto triu k prevenci šikany. Na co si dát pozor a čemu se vyhnout při řešení šikany? Jednoduchá otázka, ale odpověď je potřeba zažít. Proto využijte možnost bezpečného a příjemného tréninkového setkání, kde najdete odpověď nejen na tuto otázku.

 

290 

Rubriky: , , SKU: 6a607b86-7181-36ea-1e8f-62ce9082f49d

Popis

O co přesně jde a pro koho?

I když tomuto setkání předcházelo několik předešlých, určitě se přidejte i vy, kteří tu jste poprvé. Tento trénink vás prakticky provede tématem a shrne to podstatné. Pojďte se tedy postavit tváří v tvář základním rizikům a překážkám při řešení šikany. Dejte prostor chybě a vytáhněte si z ní to nejlepší, abyste se zaměřili na to, co funguje a mohli si tak společně sdílet dobré, ale i varující příklady z praxe. Těšíme se na všechny, kteří jsou otevření prevenci a chtějí sebe i ostatní posunout zase o krok dále.

Co si ze setkání odnesete?

Především spousta tipů, poznatků a inspirace, kterou získáte jak od samotného lektora/ky, tak i od vašich kolegů a kolegyň. Dále prakticky uchopené téma, které si pomocí vlastního prožitku a modelových situací upevníte tak, abyste ony podněty mohli využít právě ve vaší praxi.

Pojďte společně rozeznít závěr tohoto tria, ať je nám všem do zpěvu a rozvíjíme se s klidem a vědomou radostí.

Mimo jiné se můžete v rámci Členství Učitel účastnit zdarma tohoto setkání i těch následujících, a to po dobu 1 roku. Tak si to nenechte ujít.

 

Budete se cítit dobře na online setkání už 14. 2. 2023 v 16:00 hodin. Tréninkové setkání trvá 60 minut. Ze zkušenosti víme, že se může i díky Vaší interakci protáhnout, tak si na setkání vyhraďte raději 90 minut.

Prosíme, přihlaste se nejpozději do 8. 2. 2023

účastníci členství Učitel MADIO

Členové Training Center for Leaders MADIO Učitel ve variantě Optimum a Full se mohou tréninkových setkání účastnit zdarma. Tréninková setkání jsou součástí těchto služeb.

Důvěrné prostředí MADIO

MADIO je neziskovou organizací, která má za cíl pomáhat v rozvoji jednotlivců i skupin. MADIO je akreditováno MŠMT ČR a za sebou má více než 10 let především praktických zkušeností práce s lidmi. Službami MADIO prošlo více než 40 000 účastníků. Vaše důvěra a pocit bezpečí je pro nás prioritou.

Jak to funguje a varianty

Pokládejte dotazy, trénujte, zkoušejte – využijte čas pro sebe na maximum v MADIO Training center for leaders ve Zlíně.

I na malých drobnostech může stát úspěch, radost i klid. Právě na takové drobnosti, úzká témata, se společně zaměřujeme na Tréninkových setkáních. Každý měsíc, online, je pro vás připravené jiné téma. Každý měsíc máte takto možnost posílit své schopnosti a získat další dovednosti. Objevte další možnosti, jak zažívat změny v klidu. Přihlaste se na Tréninkové setkání.