Na co si dát pozor při řešení šikany aneb čemu se vyhnout – Tréninkové setkání

Jdeme do finále! Poslední téma v tomto triu k prevenci šikany. Na co si dát pozor a čemu se vyhnout při řešení šikany? Jednoduchá otázka, ale odpověď je potřeba zažít. Proto využijte možnost bezpečného a příjemného tréninkového setkání, kde najdete odpověď nejen na tuto otázku.

 

290 

Rubriky: , SKU: 6a607b86-7181-36ea-1e8f-62ce9082f49d

Popis

O co přesně jde a pro koho?

I když tomuto setkání předcházelo několik předešlých, určitě se přidejte i vy, kteří tu jste poprvé. Tento trénink vás prakticky provede tématem a shrne to podstatné. Pojďte se tedy postavit tváří v tvář základním rizikům a překážkám při řešení šikany. Dejte prostor chybě a vytáhněte si z ní to nejlepší, abyste se zaměřili na to, co funguje a mohli si tak společně sdílet dobré, ale i varující příklady z praxe. Těšíme se na všechny, kteří jsou otevření prevenci a chtějí sebe i ostatní posunout zase o krok dále.

Co si ze setkání odnesete?

Především spousta tipů, poznatků a inspirace, kterou získáte jak od samotného lektora/ky, tak i od vašich kolegů a kolegyň. Dále prakticky uchopené téma, které si pomocí vlastního prožitku a modelových situací upevníte tak, abyste ony podněty mohli využít právě ve vaší praxi.

Pojďte společně rozeznít závěr tohoto tria, ať je nám všem do zpěvu a rozvíjíme se s klidem a vědomou radostí.

Mimo jiné se můžete v rámci Členství Učitel účastnit zdarma tohoto setkání i těch následujících, a to po dobu 1 roku. Tak si to nenechte ujít.

 

Budete se cítit dobře na online setkání už 14. 2. 2023 v 16:30 hodin. 

Prosíme, přihlaste se nejpozději do 8. 2. 2023

účastníci členství Učitel MADIO

Členové Training Center for Leaders MADIO Učitel ve variantě Optimum a Full se mohou tréninkových setkání účastnit zdarma. Tréninková setkání jsou součástí těchto služeb.

Důvěrné prostředí MADIO

MADIO je neziskovou organizací, která má za cíl pomáhat v rozvoji jednotlivců i skupin. MADIO je akreditováno MŠMT ČR a za sebou má více než 10 let především praktických zkušeností práce s lidmi. Službami MADIO prošlo více než 40 000 účastníků. Vaše důvěra a pocit bezpečí je pro nás prioritou.

Jak to funguje a varianty

Pokládejte dotazy, trénujte, zkoušejte – využijte čas pro sebe na maximum v MADIO Training center for leaders ve Zlíně.

I na malých drobnostech může stát úspěch, radost i klid. Právě na takové drobnosti, úzká témata, se společně zaměřujeme na Tréninkových setkáních. Každý měsíc, online, je pro vás připravené jiné téma. Každý měsíc máte takto možnost posílit své schopnosti a získat další dovednosti. Objevte další možnosti, jak zažívat změny v klidu. Přihlaste se na Tréninkové setkání.