Třídní/m v klidu. Supervize pro učitele.

Být dobrým třídním, který si zachová klid i v „této době“ není legrace. Úskalí online výuky v oblasti třídnictví, péče o vztahy mezi žáky, komunikace s kolegy a další aktuální témata máte možnost probírat na tréninkovém setkání Třídní/m v klidu. Supervize pro učitele. Získáte na něm podporu a pomoc zdarma. Navíc se můžete inspirovat, jak se s konkrétními případy vypořádají ostatní učitelé.

Rubriky: ,

Popis

Společně zvládneme všechna úskalí

Záležitosti, které ve škole aktuálně řešíte jsou vyčerpávající. Zdá se, že práce na materiálech pro žáky vám zabere ještě mnohem více času nežli obvykle.  Ale co kdybyste na tohle všechno nemuseli být sami? Online setkání jsme rozdělili speciálně pro ZŠ a SŠ. Můžete se tak přihlásit do varianty, ze které budete čerpat nejvíce.

Pod záštitou akreditované organizace

Díky mnohaleté zkušenosti s tímto způsobem práce a každodenní činnosti ve školách se na setkání dočkáte odborného vedení celým procesem a podporující atmosféry. MADIO je první certifikovanou organizací ve všech formách prevence v České republice (MŠMT ČR). MADIO je akreditovanou vzdělávací institucí MŠMT ČR. Službami MADIO prošlo více než 40 000 účastníků. Věříme v možnost změny k lepšímu, a to v klidu a s vědomou radostí.

Hodina času, která vás obohatí

Co všechno je možné stihnout za jednu hodinu? Dozvíte se, jak na jedno konkrétní supervizní téma nahlíží učitelé z jiných škol. Během jedné hodiny tak získáte zkušenosti jiných, které mnozí sbírají po celou dobu své praxe. Inspirujete se, bavte se a současně odpočívejte.

Věnujte si hodinu času a čerpejte z ní celé dny. Supervize přesně tohle umí.

Psací potřeby a květina - ilustrativní obrázek, MADIO

O supervizi pro učitele

Jedná se o setkání, které proběhne formou tzv. případové supervize. Můžete na ni přijít se svým tématem, které se stane předmětem supervize a budeme se mu na setkání věnovat. Nosným tématem našeho setkání bude tedy konkrétní případ jednoho z vás. Věříme, že i když na setkání nezůstane prostor na vaše téma, případy ostatních vám budou inspirací.

Supervizní setkání se koná v pravidelných měsíčních intervalech a je rozděleno do tří variant. Můžete se přihlásit do online setkání určeného pro učitele 1. stupně ZŠ, 2. stupně ZŠ nebo pro učitele SŠ. O novém termínu se dozvíte vždy s dostatečným předstihem. Prvních 20 nejrychleji zaregistrovaných obdrží potvrzení o účasti s odkazem na Zoom.

Pokud nebudete mít to štěstí a registraci nestihnete, prosím nezoufejte. Příští měsíc se máte možnost registrovat znovu. Případně si své schopnosti a dovednosti prohloubit ještě více na Tréninku pro třídní učitele.

Vaše dotazy jsou u nás v bezpečí

Supervize probíhá formou kladení otázek, které vám dají možnost se na daný případ podívat jinýma očima, najít nové cesty, způsoby a řešení. Stačí si přinést libovolné téma. Pracujeme s balintovským modelem skupiny, který se hojně užívá v psychoterapii již od roku 1961.

Budeme tedy pracovat v uzavřené skupině, která nabízí důvěrné a bezpečné prostředí. To, co se s námi rozhodnete sdílet, zůstane pouze mezi námi. Vzhledem k zásadě mlčenlivosti neposkytujeme ani videozáznamy ze supervize.

Sdílejte pro svůj klid a růst

Těšíme se na aktivní zapojení všech účastníků supervize. Nezapomeňte si prosím zapnout kameru s mikrofonem, abychom byli méně inkognito a společně více u toho.

Třídní/m v klidu je supervize vhodná pro učitele, které si přejí zachovat klid při výuce na dálku. - iliustrativni obrazek - MADIO

Přihlaste se k aktuálnímu termínu

Registrace je ZDARMA. Setkání budou probíhat v čase od 16:00 do 17:00, případně od 14:00 do 15:00. Na základě předchozí zkušenosti víme, že se může protáhnout až o půl hodinky, tak si pro jistotu nic neplánujte :-).

* Nezasíláme spam! Prohlašuji, že údaje, mnou vyplněné, jsou pravdivé a mám zájem o zasílání zpráv od MADIO z.s. Dokument je mi v této podobě nabídnut zdarma. Souhlasím s Prohlášením o ochraně osobních údajů a Obchodními podmínkami: zde. Svůj souhlas mohu kdykoli odvolat.