Třídní/m v klidu – Podpůrné setkání pro učitele

Být dobrým třídním, který si zachová klid i v „této době“ není legrace. Úskalí výuky v oblasti třídnictví, péče o vztahy mezi žáky, komunikace s kolegy a další aktuální témata máte možnost probírat na tréninkovém setkání Třídní/m v klidu – Podpůrné setkání pro učitele. Získáte na něm podporu a pomoc zdarma. Navíc se můžete inspirovat, jak se s konkrétními případy vypořádají ostatní učitelé.

Společně zvládneme všechna úskalí

Záležitosti, které ve škole aktuálně řešíte jsou vyčerpávající. Zdá se, že práce na materiálech pro žáky vám zabere ještě mnohem více času nežli obvykle.  Ale co kdybyste na tohle všechno nemuseli být sami? Online setkání jsme rozdělili speciálně pro ZŠ a SŠ. Můžete se tak přihlásit do varianty, ze které budete čerpat nejvíce.

Rubriky: ,

Popis

Pod záštitou akreditované organizace

Díky mnohaleté zkušenosti s tímto způsobem práce a každodenní činnosti ve školách se na setkání dočkáte odborného vedení celým procesem a podporující atmosféry. MADIO je první certifikovanou organizací ve všech formách prevence v České republice (MŠMT ČR). MADIO je akreditovanou vzdělávací institucí MŠMT ČR. Službami MADIO prošlo více než 40 000 účastníků. Věříme v možnost změny k lepšímu, a to v klidu a s vědomou radostí.

Hodina času, která vás obohatí

Co všechno je možné stihnout za jednu hodinu? Dozvíte se, jak na jedno konkrétní téma nahlíží učitelé z jiných škol. Můžete tak získat zkušenosti jiných, které mnohdy sbírají po celou dobu své praxe. Inspirujete se, pobavíte se a současně vám u toho bude moc fajn.

Věnujte si čas, ze kterého můžete čerpat celé následující dny. Podpůrné setkání přesně tohle umí.

Psací potřeby a květina - ilustrativní obrázek, MADIO

O podpůrném setkání pro učitele

Jedná se o setkání, které proběhne formou tzv. případové studie. Můžete na ni přijít se svým tématem, které se stane předmětem setkání a budeme se mu pečlivě věnovat. Nosným tématem našeho setkání bude tedy konkrétní případ jednoho z vás. Věříme, že i když na setkání nezůstane prostor na vaše téma, případy ostatních vám budou inspirací.

Podpůrné setkání se koná v pravidelných měsíčních intervalech a je rozděleno do tří variant. Můžete se přihlásit do online setkání určeného pro učitele 1. stupně ZŠ, 2. stupně ZŠ nebo pro učitele SŠ. O novém termínu se dozvíte vždy s dostatečným předstihem. Prvních 20 nejrychleji zaregistrovaných obdrží potvrzení o účasti s odkazem na Zoom.

Pokud nebudete mít to štěstí a registraci nestihnete, prosím nezoufejte. Příští měsíc se máte možnost registrovat znovu. Případně si své schopnosti a dovednosti prohloubit ještě více na Tréninku pro třídní učitele nebo Kazuistickém semináři pro třídní učitele.

Vaše dotazy jsou u nás v bezpečí

Setkání probíhá formou kladení otázek, které vám dají možnost se na daný případ podívat jinýma očima, najít nové cesty, způsoby a řešení. Stačí si přinést libovolné téma. Pracujeme s balintovským modelem skupiny, který se hojně užívá v psychoterapii již od roku 1961.

Budeme tedy pracovat v uzavřené skupině, která nabízí důvěrné a bezpečné prostředí. To, co se s námi rozhodnete sdílet, zůstane pouze mezi námi. Vzhledem k zásadě mlčenlivosti neposkytujeme ani videozáznamy ze žádného setkání.

Sdílejte pro svůj klid a růst

Těšíme se na aktivní zapojení všech účastníků. Zejména při online účasti si z takového setkání můžete odnést mnohem více. Prožijete interaktivní, osobní a příjemně strávený čas. Žádáme vás tedy, v případě že vám to podmínky umožňují, ponechat si zapnutou kameru i mikrofon. Podmínky pro skupinovou diskuzi máme po technické stránce zajištěné, nemusíte mít tedy obavu, že byste nám vypadli. Společně budeme méně inkognito a více u toho. :-)

Prosím berte na vědomí, že ze setkání nepořizujeme videozáznamy kvůli zachování etického přístupu. Věříme, že si setkání nejvíce užijete v plné přítomnosti. Zároveň dbáme na atmosféru plnou pohody a důvěry.

Třídní/m v klidu je supervize vhodná pro učitele, které si přejí zachovat klid při výuce na dálku. - iliustrativni obrazek - MADIO

Přihlaste se k aktuálnímu termínu

Registrace i účast je ZDARMA. Kapacita je omezena na prvních 20 přihlášených. Setkání budou probíhat v různých časech dle typu školy od 13:30 do 17:00. Setkání trvá hodinu, ale na základě předchozí zkušenosti víme, že se může protáhnout až o půl hodinky, tak si pro jistotu nic neplánujte :-).

* Nezasíláme spam! Prohlašuji, že údaje, mnou vyplněné, jsou pravdivé a mám zájem o zasílání zpráv od MADIO z.s. Dokument je mi v této podobě nabídnut zdarma. Souhlasím s Prohlášením o ochraně osobních údajů a Obchodními podmínkami: zde. Svůj souhlas mohu kdykoli odvolat.