Jste komunikativní a rád/a se potkáváte a mluvíte s lidmi? Máte dobrý psaný projev a rozumíte si s počítačem? Jste samostatná/ý? Jestli odpovídáte ano a současně pro vás platí, že umíte reprezentativně vystupovat, může být tato pracovní pozice právě pro vás.

Recepce ilustrační obrázek - MADIO

Pracovní místo je již obsazené.

Zkuste se podívat na jiné pozice, nebo si navrhnout svou vlastní :)

Jak to bude vypadat?

Ponesete zodpovědnost za první dojem MADIO Training Center for Leaders. Náplní práce bude každodenní komunikace (osobní, e-mailem i telefonická) se zákazníky a klienty, starání se o návštěvy, příprava tréninkových (školicích) prostor a jejich materiálně-technické zajištění. Budete také přijímat hotovostní platby od účastníků kurzů. Požadavek na dobré komunikační dovednosti zde není jen frází.

Veškerou komunikaci, kterou budete provádět, bude potřeba zaznamenávat do našeho programu. Z něj budete také zasílat cenové nabídky zákazníkům a tisknout smlouvy.

Pro úspěšný chod plánovaných akcí bude vaší náplní práce také příprava (myšlen tisk) školicích materiálů, certifikátů účastníkům a další drobnosti s tím spojené. Materiály také budete vkládat do počítačového programu. Znalost práce na PC je zde nutností.

Budou se u vás setkávat informace a vaší náplní bude rozdělovat je ostatním pracovníkům (e-maily, poštu, telefonáty). Měl/a byste mít schopnost plánování a organizace času.

Budete centrem naší komunikace. Budete tedy i sdružovat informace o tom, co je potřeba opravit, nakoupit, uklidit a následně provádět schválené nákupy. Řidičská zkušenost a řidičský průkaz B se vám bude hodit.

Proč v MADIO?

Protože věříme svým službám, věříme způsobu naší práce a budeme věřit vám a vašim schopnostem. Protože v MADIO z.s. se orientujeme na řešení, prosazujeme týmovou spolupráci a osobní rozvoj. Protože chcete celý pracovní úvazek. Protože jste ze Zlína nebo okolí a na Kvítkovou ve Zlíně to nemáte daleko. Protože se budete se cítit užitečná/ý a vaše práce bude vidět.

Proč vy na tuto pozici?

Protože jste pozitivně smýšlející člověk, který umí nést zodpovědnost. Protože máte středoškolské vzdělání a chcete se ukázat v praxi. Jste osobností, která má zájem stát se na plný úvazek členem našeho provozního týmu.

Protože vám nechybí:

  • Komunikační dovednosti
  • Znalost práce na PC (nutnost)
  • Radost z telefonování
  • Dobrý psaný projev (v českém jazyce, angličtina výhodou)
  • Reprezentativní vystupování
  • Máte řidičský průkaz B (velkou výhodou)

Také protože vám přijde jako odpovídající nástupní mzda 18000 Kč s možností růstu. Na další odpovědi na otázku „proč právě vy“ jsme zvědaví a těšíme se na ně v motivačním dopise. :)

Mám zájem

Líbí se vám představa práce v inspirativních prostorách? Chcete být součástí MADIO z.s.? Neváhejte, napište stručný životopis a motivační dopis, kde zmíníte hlavně, proč MADIO a proč právě vy, a vše vložte do formuláře níže. Těšíme se na setkání.

Jméno: * Co všechno máte za sebou (CV)? *Příjmení * Proč chcete být s námi v MADIO z.s.? *E-mail: *Tímto uděluji MADIO z.s. souhlas se zpracováním mých osobních údajů za účelem nabídek volných pracovních pozic, a to po dobu 2 let od udělení tohoto souhlasu. Údaje označené * potřebujeme, abychom se Vám mohli ozvat. Děkujeme.
Mobil: *