Budete vytvářet marketingové kampaně (online/offline). Čeká vás tvořivá a analytická činnost. Také kolegové, které chcete potkávat i po práci. Přijmete odpovědnost za marketing a jeho výsledky. Pomozte lidem, kteří se chtějí ve svém životě rozvíjet a umožněte jim to. Staňte se hnacím motorem marketingu MADIO.

Co budete dělat

Spolupracovat budete s programátorem a dalšími kolegy z jiných týmů. Budete odpovědní za marketing MADIO a jeho výsledky. Ať se můžete dobře domlouvat s dodavateli služeb (odborníky na SEO, linkbuilding, PPC…), vyhodnocovatzapracovávat jimi navrhovaná řešení, je dobré se orientovat v oblastech:

  • Google Ads,
  • Facebookové kampaně,
  • E-mailing,
  • obecně komunikace na sociálních sítích,
  • Copywriting
Vedoucí marketingu, ilustrativní fotka, MADIO

Pracovní místo je již obsazené.

Zkuste se podívat na jiné pozice, nebo si navrhnout svou vlastní :)

Proč právě vy a co je dobré vědět

Protože vás práce v marketingu baví. Jste tvořivý/á a umíte nést odpovědnost za výsledky. Protože rádi rozšiřujete své znalosti a dovednosti dál.

Jsou pro vás zajímavé

  • Pružná pracovní doba (celý úvazek)
  • Osobní ohodnocení navíc, za splněné cíle
  • Možnost 2 dny v týdnu homeoffice
  • Neomezený tel. tarif
  • Klimatizované prostory
  • V kancelářích tzv. zdravé světlo
  • Prostory s čističkami vzduchu
  • Kolektiv lidí, které chcete potkávat i po práci
  • Výborná káva v práci zdarma 😊

Protože víte, že jen za liky na Facebooku vám nebude z čeho poslat výplatu. Také protože je pro vás nástupní mzda 35 200 Kč měsíčně, plus výše psané osobní ohodnocení a možnost být součástí MADIO v pořádku. Pak nečekejte a přidejte s k nám.

Chci se přidat >>

Jak to bude vypadat v detailu

4 oblasti ve kterých budete určovat směr, organizovat a činit

  • Branding (online i offline).
  • Koordinace a vytváření (např. zajištění tvorby a publikace contentu – nemyslíme tlačítko Propagovat u příspěvku).
  • Komunikace skrze realizované kampaně a z nich pak plynoucí výsledky (konverze).
  • Vše naplňovat tak, aby se nám společně dařilo držet si dobrou náladu a nadšení do toho co děláme. (Že je to PR bullshit? Tak ať – my ho žijeme a chceme žít. Pojďte do toho s námi.)

Prosíme, neposílejte nám motivační dopisy podle „šablony z internetu“ typu: „…jsem absolventem inženýrského studia Marketing a masmediální komunikace, mám Microsoft Certified: Azure Data Scientist Associate a několik dlouhodobých stáží v oboru…“. Netřeba opisovat životopis. Nejvíce nás zajímá, co umíte, proč právě vy a proč právě MADIO. Pošlete nám prosím svůj motivační dopis, ve kterém zmíníte svoji zkušenost s vedením projektu a nezapomeňte přiložit i životopis. Opravdu to čteme a chceme, aby nás práce bavila. Díky.:)

Cílená zpětná vazba, ilustrativní fotka, MADIO
Jméno: * Co všechno máte za sebou (CV)? *
Příjmení * Proč chcete být s námi v MADIO (motivační dopis)? *
E-mail: * Tímto uděluji MADIO z.s. souhlas se zpracováním mých osobních údajů za účelem nabídek volných pracovních pozic, a to po dobu 2 let od udělení tohoto souhlasu. Údaje označené * potřebujeme, abychom se Vám mohli ozvat. Děkujeme.
Mobil: *