Nemáme právě vypsané výběrové řízení na vámi preferovanou pozici? Nevadí. Zkuste sami vymyslet v čem můžete být v našem týmu přínosem. Jak můžete přispět k tomu, aby byla vize MADIO stále blíže k realitě. Je možné, že se připojíte do týmu právě tímto způsobem. Zkuste to.

Navrhněte si vlastní pozici; ilustrativní fotografie - MADIO

Dobrovolníci a jejich činnost

Je také možné se zapojit jako dobrovolník. Jako dobrovolník máte vysokou pravděpodobnost, že budete na případně vypsanou pracovní pozoici vybrán/a. Dobrovolník MADIO je postupně zapojen do činnosti organizace. Dobrovolníci si sami volí obor ve kterém by byli rádi organizaci nápomocni, stejně tak i časový rámec, ve kterém jsou ochotni svou činnost vykonávat. Jedním z našich cílů je, aby se naši dobrovolníci cítili ve své práci dobře. Jako dobrovolník v MADIO se máte možnost realizovat, vzdělávat, získat odbornou praxi, setkat se s zajímavými lidmi, připojit se k našemu pracovnímu týmu a hlavně pomoci a podpořit dobrou věc.
Práce dobrovolníka v MADIO je činnost, které si nesmírně vážíme. Díky dobrovolníkům můžeme dosahovat plánovaných cílů a plnit tak požadavky našich klientů. Pomozte i Vy…

Mám zájem o další informace k dobrovolnictví

Chcete pomoci? Vyplněním formuláře se můžete mimo jiné přímo přihlásit k dobrovolníkům Madia, nebo se jen nezávazně zeptat na informace, které potřebujete doplnit. Děkujeme za Váš zájem.