Krátké protistresové techniky pro získání energie – Tréninkové setkání

Někdy máme dny, kdy přijdeme večer domů, a kdyby se nás někdo zeptal, co jsme celý den dělali, co jsme jedli, s kým jsme byli, tak budeme mít potíž se na všechno z probdělého dne rozvzpomenout. Stává se nám, že občas jedeme na tzv. autopilota, děláme spoustu věcí automaticky, a ne úplně vědomě. Z toho všeho máme málo energie, cítíme únavu a napětí.

Je na čase se zastavit, načerpat novou energii a sílu v podobě jednoduchých cvičení. Právě ony pro vás můžou být pomocníky jak pro běžný den nebo při přípravě před náročným jednáním či schůzkou.

Pojďte zažité zkušenosti a cvičení převést do svých dnů a vytvořit si tak zásobník technik, který budete mít vždy při ruce.

290 

Rubriky: , , SKU: 5cd40611-b2bc-d747-a7ec-62ce904a2fce

Popis

Užívejte si každý okamžik

Vyzkoušíme si drobná cvičení, kterými se přes den naučíme vypínat tzv. autopilota, díky kterým můžeme jednoduše a účinně začít být všímavější sami k sobě, k běžným denním radostem, které nám mohou pomoci při dlouhodobějším tréninku této dovednosti lépe zvládat stres, úzkost i pracovní zátěž.

Mimo jiné se můžete v rámci Členství Tvůrce účastnit zdarma tohoto setkání i těch následujících, a to po dobu 1 roku.

Co si ze setkání odnesete?

Naučíte se vypnout „autopilota“ a nastartujete režim „tady a teď“, stanete se všímavější a budete dělat věci vědomě. Potrénujete se v jednoduchých a účinných cvičeních, které při dlouhodobějším tréninku pomáhají život lépe zvládat, rozložit energii do celého dne a naplno si jej užívat.

Na tréninkovém setkání:

  • Natrénujete účinné a jednoduché cvičení na uvolnění a vypnutí autopilota.
  • Poznáme, jak si užít přítomnost a všímat si maličkostí a radovat se z nich.

Společně se potkáme online už 3. 4. 2023 v 15:00. Tréninkové setkání trvá 60 minut. Ze zkušenosti víme, že se může i díky Vaší interakci protáhnout, tak si na setkání vyhraďte raději 90 minut.

Prosíme, přihlaste se nejpozději do 27. 3. 2023.

Změna k lepšímu

Věříme, že je možná, a to s klidnou myslí a vědomou radostí. A proto se již více než deset let v MADIO věnujeme rozvoji, vzdělávání a prevenci rizikového chování. Prakticky denně pomáháme vedoucím pracovníkům a podnikatelům s realizací změn v jejich firmách a organizacích. Pro zajištění kvality služeb jsme v minulosti prošli akreditačním procesem Ministerstva práce a sociálních věcí ČR a Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy České republiky, kde jsme také prošli certifikací.

Do tohoto tréninku jsme implementovali mnohaleté zkušenosti s podporou změn ve firmách (od drobných podnikatelů, až po společnosti s mnoha miliardovými obraty), zkušenosti ze supervizních a koučovacích výcviků, zahraničních (Finsko, Portugalsko, Lucembursko a další) i českých studií. V MADIO našimi programy, tréninky a kurzy prošlo více než 40000 účastníků.

účastníci členství Učitel MADIO

Členové Training Center for Leaders MADIO Učitel ve variantě Optimum a Full se mohou tréninkových setkání účastnit zdarma. Tréninková setkání jsou součástí těchto služeb.

Jak to funguje

Pokládejte dotazy, trénujte, zkoušejte – využijte čas pro sebe na maximum.

Při online účasti je skvělé, když se účastníci naplno aktivně zapojí, z takového setkání si totiž mohou odnést mnohem více. Jedině tak prožijete interaktivní, osobní a příjemně strávený čas. Žádáme vás tedy, v případě že vám to podmínky umožňují, ponechat si zapnutou kameru i mikrofon. Podmínky pro skupinovou diskuzi máme po technické stránce zajištěné, nemusíte mít tedy obavu, že byste nám vypadli.

Prosím berte na vědomí, že z tréninkových setkání nepořizujeme videozáznamy kvůli zachování etického přístupu. Věříme, že si setkání nejvíce užijete v plné přítomnosti. Zároveň dbáme na atmosféru plnou pohody a důvěry.

I na malých drobnostech může stát úspěch, radost i klid. Právě na takové drobnosti, úzká témata, se společně zaměřujeme na Tréninkových setkáních. Každý měsíc je pro vás připravené jiné téma. Každý měsíc máte takto možnost posílit své schopnosti a získat další dovednosti. Objevte další možnosti, jak zažívat změny v klidu. Připojte online na Tréninkové setkání.