Jak sdělovat kritiku a nepříjemné informace – Tréninkové setkání

Každý chce být poslem dobrých zpráv. Nejspíš jste se svými kolegy či podřízenými už zažili nějaký ten moment plný radosti a euforie z dobře odvedené práce. Jak jste s pozitivními novinkami naložili dále? Možná jste utíkali za kolegy, abyste jim tuto pozitivní zpětnou vazbu předali a udělali jim tak lepší den. Ale jak na to, když musíte řešit ty méně příjemné záležitosti? Na tréninkovém setkání si natrénujete efektivní dávání zpětné vazby tak, aby rozvíjela druhé i vás, aniž by kdokoliv z konverzace odcházel se zraněnými pocity. Zjistíte, na co všechno je během poskytování zpětné vazby vhodné myslet a čemu se naopak raději vyvarovat, aby to nedopadlo nepříjemným fiaskem. Začněte podávat kritiku konstruktivním způsobem díky tréninkovému setkání Jak sdělovat kritiku a nepříjemné informace. Přidejte se nyní!

290 

Rubriky: , , SKU: bfd38432-b117-7630-0837-612f88af33be

Popis

Podávejte kritiku konstruktivně a bez emocí

Možná už se vám taky stalo, že jste se snažili jen a pouze pomoci, ale druhá strana jakoby vůbec nerozuměla vašemu záměru a poslouchala jedním uchem tam a druhým ven. Nezbývalo vám než se koukat na stále se zvětšující propast mezi vámi. Namísto, aby se vám podařilo situaci uklidnit a prosadit svůj záměr, jste ze setkání odcházeli nabroušení, nepochopení a ještě k tomu jste si druhou stranu tak trochu znepřátelili. Což o to, že jste se to snažili celé uchopit upřímně, transparentně a naplno se záměrem druhému otevřít oči, pomoci mu, upozornit jej na něco. Jde to i jinak, bez záplavy emocí. Můžete hovořit o pozitivních i negativních zprávách konstruktivně a s rozvojovým účinkem. Na tréninkovém setkání zjistíte, jak využívat potenciál efektivní zpětné vazby.

Hodnotit lze i bez zbytečných dramat a pocitů ublíženosti

Tréninkové setkání bude čistě o tom, že si sami na sobě vyzkoušíte, jak takovou efektivní zpětnou vazbu dávat. Přesvědčíte se o tom, že mnohdy máme větší sílu ovlivnit výsledek komunikace samotným vlastním přičiněním se a lepším odhadnutím druhé strany. Natrénované schopnosti a dovednosti vám mohou pomoci zlepšit vztahy na pracovišti, vyvarovat se zbytečných dramat a udržet si tak pracovníky, kteří jsou přes nějaké menší přešlapy skvělí.

Mimo jiné se můžete v rámci Členství Tvůrce účastnit zdarma tohoto setkání i těch následujících, a to po dobu 1 roku.

Co si ze setkání odnesete?

Představte si, že umíte sdělit jak dobré, tak i ty méně pozitivní zprávy způsobem, který s nejmenší pravděpodobností zasáhne citlivá místa vašich kolegů či podřízených. Bude se vám pak s nimi mnohem lépe komunikovat, pracovat a celkově přispějete k lepší atmosféře na pracovišti. Pojďte se do toho vrhnout na tréninkovém setkání. Nyní je ten správný čas přihlásit se.

Na tréninkovém setkání:

  • si natrénujete dávání konstruktivní zpětné vazby
  • zjistíte, na co se při dávání zpětné vazby zaměřit i čemu se raději vyvarovat
  • vše si vyzkoušíte na modelových situacích

Společně se potkáme online i osobně (dle vašich preferencí) už 24. října 2022 v 16:30 hodin.

Prosíme, přihlaste se nejpozději do 19. 10. 2022

Změna k lepšímu

Věříme, že je možná, a to s klidnou myslí a vědomou radostí. A proto se již více než deset let v MADIO věnujeme rozvoji, vzdělávání a prevenci rizikového chování. Prakticky denně pomáháme vedoucím pracovníkům a podnikatelům s realizací změn v jejich firmách a organizacích. Pro zajištění kvality služeb jsme v minulosti prošli akreditačním procesem Ministerstva práce a sociálních věcí ČR a Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy České republiky, kde jsme také prošli certifikací. Do tohoto tréninku jsme implementovali mnohaleté zkušenosti s podporou změn ve firmách (od drobných podnikatelů, až po společnosti s mnoha miliardovými obraty), zkušenosti ze supervizních a koučovacích výcviků, zahraničních (Finsko, Portugalsko, Lucemburko a další) i českých studií. V MADIO našimi programy, tréninky a kurzy prošlo více než 40000 účastníků.

Jak to funguje a varianty

Máte možnost více variant účasti. Vyberte si tu, která Vám sedí nejvíce. Na každém tréninkovém setkání můžete zvolit jinou variantu. Pokládejte dotazy, trénujte, zkoušejte – využijte čas pro sebe na maximum ve variantě Online nebo Osobně v MADIO Training center for leaders ve Zlíně.

Zejména při online účasti je skvělé, když se účastníci naplno aktivně zapojí, z takového setkání si totiž mohou odnést mnohem více. Jedině tak prožijete interaktivní, osobní a příjemně strávený čas. Žádáme vás tedy, v případě že vám to podmínky umožňují, ponechat si zapnutou kameru i mikrofon. Podmínky pro skupinovou diskuzi máme po technické stránce zajištěné, nemusíte mít tedy obavu, že byste nám vypadli.

Prosím berte na vědomí, že z tréninkových setkání nepořizujeme videozáznamy kvůli zachování etického přístupu. Věříme, že si setkání nejvíce užijete v plné přítomnosti. Zároveň dbáme na atmosféru plnou pohody a důvěry.

I na malých drobnostech může stát úspěch, radost i klid. Právě na takové drobnosti, úzká témata, se společně zaměřujeme na Tréninkových setkáních. Každý měsíc, v tréninkovém centru pro leadery MADIO a současně online, je pro vás připravené jiné téma. Každý měsíc máte takto možnost posílit své schopnosti a získat další dovednosti. Objevte další možnosti, jak zažívat změny v klidu. Přijďte osobně, nebo se připojte online na Tréninkové setkání.

Důležité: osobní účast je kapacitně omezená na 20 účastníků.

Prosíme, přihlaste se nejpozději do 19. 10. 2022

Členství tvůrce, ilustrativní obrázek - MADIO

Členové Training Center for Leaders MADIO, ve variantách OPTIMUM a FULL, se mohou tréninkových setkání účastnit zdarma. Tréninková setkání jsou součástí těchto služeb.