Nekonfliktní komunikace v konfliktních rozhovorech – Tréninkové setkání

Už zase mám ten divný pocit, protože mě čeká jeden rozhovor. Ještě mám čas na přípravu, ale už teď vnímám tu negativní energii, vlastně ani nevím odkud se bere a říkám si, „jak tohle dopadne?“ Vím, že má role přináší nepopulární rozhodnutí, nebo řešení konfliktních situací, ale takhle to přeci nejde. Chci to zkusit jinak.

Jak na takový rozhovor, ve kterém předpokládáte, že může být spousta emocí nebo negativní energie? Jak se vyvarovat konfliktu, a naopak komunikovat nekonfliktním způsobem? Pojďte zjistit, jak na to, ale především si to rovnou vyzkoušet a zjisti, co vám funguje.

290 

Rubriky: , , SKU: 821b9e41-297e-cb79-7370-62ce9035bfa5

Popis

Kdo je připraven, není překvapen

Abychom předešli jak pocitu křivdy u klienta nebo zaměstnance, tak svým vlastním pochybám, zda reagujeme správně a přiměřeně, je dobré vědět, co zkusit jinak. Právě tento trénink představuje možnosti a řešení, jak na empatický přístup při řešení komunikačně náročných a vypjatých situacích. Tyto i jiné způsoby nenásilné komunikace vám dodají jistotu, kam a na co zaměřit svou pozornost, aby zmíněná empatie padala na úrodnou půdu i v případě konfliktních situacích, a tak byla komunikace respektující a pro obě strany obohacující.

Jak všichni víme, komunikace je minimálně o dvou lidech. Přidejte se na společné setkání, kde získáte inspiraci jak od zkušených lektorů, tak ale i dalších účastníků.

Mimo jiné se můžete v rámci Členství Tvůrce účastnit zdarma tohoto setkání i těch následujících, a to po dobu 1 roku.

Co si ze setkání odnesete?

Přinejmenším užitečně strávený čas v bezpečném a inspirativním prostředí. Společně s lidmi, kteří se chtějí rozvíjet a navzájem se posouvat dále. Cíle je však také zažít a natrénovat praktické tipy a metody, jak na nekonfliktní komunikaci v konfliktních rozhovorech.

Na tréninkovém setkání:

  • Si natrénujete sdílení potřeb, aby docházelo k vzájemnému pochopení obou stran.
  • Se dozvíte a vyzkoušíte si funkční i nefunkční strategie, jak reagovat v konfliktní situaci nenásilně.
  • Se seznámíte s vlastní empatickou kapacitou a její důležitostí v tématu.
  • Se také dozvíte, jak sledovat empatickou kapacitu u druhého člověka.

Společně se potkáme online už 20. 9. 2023 v 16:00. Tréninkové setkání trvá 60 minut. Ze zkušenosti víme, že se může i díky Vaší interakci protáhnout, tak si na setkání vyhraďte raději 90 minut.

Prosíme, přihlaste se nejpozději do 13. 9. 2023.

Členové Training Center for Leaders MADIO Tvůrce ve variantě Optimum a Full se mohou tréninkových setkání účastnit zdarma. Tréninková setkání jsou součástí těchto služeb.

Změna k lepšímu

Věříme, že je možná, a to s klidnou myslí a vědomou radostí. A proto se již více než deset let v MADIO věnujeme rozvoji, vzdělávání a prevenci rizikového chování. Prakticky denně pomáháme vedoucím pracovníkům a podnikatelům s realizací změn v jejich firmách a organizacích. Pro zajištění kvality služeb jsme v minulosti prošli akreditačním procesem Ministerstva práce a sociálních věcí ČR a Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy České republiky, kde jsme také prošli certifikací.

Do tohoto tréninku jsme implementovali mnohaleté zkušenosti s podporou změn ve firmách (od drobných podnikatelů, až po společnosti s mnoha miliardovými obraty), zkušenosti ze supervizních a koučovacích výcviků, zahraničních (Finsko, Portugalsko, Lucembursko a další) i českých studií. V MADIO našimi programy, tréninky a kurzy prošlo více než 40000 účastníků.

Jak to funguje

Pokládejte dotazy, trénujte, zkoušejte – využijte čas pro sebe na maximum v MADIO Training center for leaders ve Zlíně.

Při online účasti je skvělé, když se účastníci naplno aktivně zapojí, z takového setkání si totiž mohou odnést mnohem více. Jedině tak prožijete interaktivní, osobní a příjemně strávený čas. Žádáme vás tedy, v případě že vám to podmínky umožňují, ponechat si zapnutou kameru i mikrofon. Podmínky pro skupinovou diskuzi máme po technické stránce zajištěné, nemusíte mít tedy obavu, že byste nám vypadli. Ze setkání se v rámci zachování mlčenlivosti nepořizují záznamy.

I na malých drobnostech může stát úspěch, radost i klid. Právě na takové drobnosti, úzká témata, se společně zaměřujeme na Tréninkových setkáních. Každý měsíc je pro vás připravené jiné téma. Každý měsíc máte takto možnost posílit své schopnosti a získat další dovednosti. Objevte další možnosti, jak zažívat změny v klidu. Připojte se online na Tréninkové setkání.