Jak se aktivně ráno probudit a večer uspat tělo i mysl – Tréninkové setkání

Ráno se probudíme a nechce se nám z postele, nemáme na to energii, ale máme nabitý den úkoly a povinnostmi. Běžíme do práce, řešíme každodenní pracovní i soukromé záležitosti a večer se svalíme na gauč. Jsme unavení, bez energie. Potřebujeme pro své zdraví dělat víc. Ale nemůžeme se donutit jít běhat, jet na kolo, nebo cokoli jiného. Nicméně přesto chceme večer dobře usnout a ráno se probudit odpočatí a s energií. Jak se tedy ráno aktivně probudit a večer uspat klidně tělo i mysl? Pojďte s námi poznat každodenní rituály pro energii i relaxaci na každý den.

 

290 

Rubriky: , , , SKU: 821b9e41-297e-cb79-7370-62ce9035bfa5

Popis

Udělejme asi čas sami pro sebe

Víme, že bychom se měli i v pracovních dnech hýbat, ale v nabitém seznamu úkolů nám na cvičení ani relaxaci nezbývá čas. Chtěli bychom se začít trochu více hýbat a uvolnit si tak do těla endorfiny, ale nevíme, jak začít. Rádi bychom do práce přicházeli zaktivovaní a nabití energií, ale nevíme, jak na to. Rádi bychom večer lépe usínali a probouzeli se zrelaxováni a čerství.

Takovým prvním malým krůčkem, jak zařadit cvičení a aktivní odpočinek do života, mohou být krátké denní rituály, které nám nezaberou příliš mnoho času, a přesto přinesou žádoucí efekt.

Řešení existuje

Takovým prvním malým, ale velmi účinným krůčkem, jak zařadit cvičení a aktivní odpočinek do života, mohou být krátké denní rituály, které nám nezaberou příliš mnoho času, a přesto přinesou žádoucí efekt.

Mimo jiné se můžete v rámci Členství Tvůrce účastnit zdarma tohoto setkání i těch následujících, a to po dobu 1 roku. Tak si to nenechte ujít.

Co si ze setkání odnesete?

Při tréninkovém setkání společně si vyzkoušíme možný ranní rituál k aktivaci těla a mysli na celý den.

Vyzkoušíte si protahovací cviky pro různé části těla, které budete moci používat po náročných dnech. Na závěr vás provedeme svalovou relaxací, která se po osvojení může stát večerním relaxačním rituálem, který nám po celém dni pomůže uvolnit tělo i mysl.

Nezapomeňte si vzít s sebou: ručník, pohodlné oblečení, podložku na cvičení či karimatku

Na tréninkovém setkání:

  • poznáte rituály k aktivaci a zlidnění těla.
  • vyzkoušíte protahovací cviky pro různé části těla.
  • uvolníte svaly při svalové relaxaci a naučíte se jak se dá večer jednoduše uvolnit.

Společně se potkáme online už 28. 11. 2022 v 16:30 - 17:30 hodin.

Prosíme, přihlaste se nejpozději do 22. 11. 2022

Důvěrné prostředí MADIO

MADIO je neziskovou organizací, která má za cíl pomáhat v rozvoji jednotlivců i skupin. MADIO je akreditováno MŠMT ČR a za sebou má více než 10 let především praktických zkušeností práce s lidmi. Službami MADIO prošlo více než 40 000 účastníků. Vaše důvěra a pocit bezpečí je pro nás prioritou.

Jak to funguje a varianty

Pokládejte dotazy, trénujte, zkoušejte – využijte čas pro sebe na maximum v MADIO Training center for leaders ve Zlíně.

I na malých drobnostech může stát úspěch, radost i klid. Právě na takové drobnosti, úzká témata, se společně zaměřujeme na Tréninkových setkáních. Každý měsíc, v tréninkovém centru pro leadery MADIO a současně online, je pro vás připravené jiné téma. Každý měsíc máte takto možnost posílit své schopnosti a získat další dovednosti. Objevte další možnosti, jak zažívat změny v klidu. Přijďte osobně na Tréninkové setkání.

Prosíme, přihlaste se nejpozději do 22. 11. 2022

Členství tvůrce, ilustrativní obrázek - MADIO

Členové Training Center for Leaders MADIO, ve variantách OPTIMUM a FULL, se mohou tréninkových setkání účastnit zdarma. Tréninková setkání jsou součástí těchto služeb.