Jak si užít přítomný okamžik – Tréninkové setkání

Doba se stává stále uspěchanější, musím zvládat hodně věcí najednou, práce, rodina, případně koníčky, studium… Jsou na nás kladeny stále větší požadavky. Přestáváme si všímat věcí, radost se vytrácí. Proto se nám občas stává, že zapneme tzv. „autopilota“, děláme věci automaticky. Jak se vyhnout tomu, aby se z autopilota nestal stálý režim, ve kterém fungujeme? Jak nepřemýšlet nad věcmi, které se ještě nestaly a nemyslet na ty, které už nezměníme? Jak si zase začít užívat a všímat maličkosti, které nás obklopují?

 

290 

Rubriky: , , , SKU: 88565195-2a79-9507-4183-62ce908eec11

Popis

Proč si občas nemůžeme vzpomenout, co jsme dělali?

Někdy máme dny, kdy přijdeme večer domů a kdyby se nás někdo zeptal, co jsme celý den dělali, co jsme jedli, s kým jsme byli, co v příjemného se nám přihodil, tak budeme mít potíž se na všechno z proběhlého dne rozvzpomenout. Stává se nám, že občas jedeme na tzv. autopilota, děláme spoustu věcí automaticky, a ne úplně vědomě. Život pak může při dlouhodobém režimu jízdy na autopilota být více vyčerpávající, stresující, uspěchaný, nevědomý. V takovém tempu pak nejsme schopni být všímaví k maličkostem, radovat se z nich a nejsme schopni tak vědomě a naplno prožívat pocity štěstí a spokojenosti.

Užívejte si každý okamžik

Vyzkoušíme si drobná cvičení, kterými se přes den naučíme vypínat tzv. autopilota, díky kterým můžeme jednoduše a účinně začít být všímavější sami k sobě, k běžným denním radostem, které nám mohou pomoci při dlouhodobějším tréninku této dovednosti lépe zvládat stres, úzkost i pracovní zátěž.

Mimo jiné se můžete v rámci Členství Tvůrce účastnit zdarma tohoto setkání i těch následujících, a to po dobu 1 roku.

Změna k lepšímu

Věříme, že je možná, a to s klidnou myslí a vědomou radostí. A proto se již více než deset let v MADIO věnujeme rozvoji, vzdělávání a prevenci rizikového chování. Prakticky denně pomáháme vedoucím pracovníkům a podnikatelům s realizací změn v jejich firmách a organizacích. Pro zajištění kvality služeb jsme v minulosti prošli akreditačním procesem Ministerstva práce a sociálních věcí ČR a Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy České republiky, kde jsme také prošli certifikací. Do tohoto tréninku jsme implementovali mnohaleté zkušenosti s podporou změn ve firmách (od drobných podnikatelů, až po společnosti s mnoha miliardovými obraty), zkušenosti ze supervizních a koučovacích výcviků, zahraničních (Finsko, Portugalsko, Lucembursko a další) i českých studií. V MADIO našimi programy, tréninky a kurzy prošlo více než 40000 účastníků.

Co si ze setkání odnesete?

Naučíte se vypnout „autopilota“ a nastartujete režim „tady a teď“, stanete se všímavější a budete dělat věci vědomě. Potrénujete se v jednoduchých a účinných cvičeních, které při dlouhodobějším tréninku pomáhají život lépe zvládat a naplno si jej užívat.

Na tréninkovém setkání:

  • Natrénujete účinné a jednoduché cvičení na uvolnění a vypnutí autopilota.
  • Poznáme, jak si užít přítomnost a všímat si maličkostí a radovat se z nich.

Společně se potkáme online už 28. 11. 2022 v 16:30 - 17:30 hodin.

Jak to funguje

Pokládejte dotazy, trénujte, zkoušejte – využijte čas pro sebe na maximum ve variantě Online.

Při online účasti je skvělé, když se účastníci naplno aktivně zapojí, z takového setkání si totiž mohou odnést mnohem více. Jedině tak prožijete interaktivní, osobní a příjemně strávený čas. Žádáme vás tedy, v případě že vám to podmínky umožňují, ponechat si zapnutou kameru i mikrofon. Podmínky pro skupinovou diskuzi máme po technické stránce zajištěné, nemusíte mít tedy obavu, že byste nám vypadli.

Prosím berte na vědomí, že z tréninkových setkání nepořizujeme videozáznamy kvůli zachování etického přístupu. Věříme, že si setkání nejvíce užijete v plné přítomnosti. Zároveň dbáme na atmosféru plnou pohody a důvěry.

I na malých drobnostech může stát úspěch, radost i klid. Právě na takové drobnosti, úzká témata, se společně zaměřujeme na Tréninkových setkáních. Každý měsíc je pro vás připravené jiné téma. Každý měsíc máte takto možnost posílit své schopnosti a získat další dovednosti. Objevte další možnosti, jak zažívat změny v klidu. Připojte online na Tréninkové setkání.

Členství tvůrce, ilustrativní obrázek - MADIO

Účastníci tréninku Leader in My Self a členové Training Center for Leaders MADIO, ve variantách členství Optimum a Full, se mohou tréninkových setkání účastnit zdarma. Tréninková setkání jsou součástí těchto služeb.