Workshop: Tvorba efektivní vize

Zaměřujeme se na plnění cílů, motivaci jednotlivců, zaměstnanecké benefity a mnohé další, ne vždy, efektivní motivační prvky. Tým pracovníků, kteří jdou za svým cílem, ale ne za tím společným, je pak realitou mnoha firem. Buďte firmou, která má pro všechny jasný směr. Organizace bez vize je jako loď na moři bez kompasu. Workshop Tvorba efektivní vize může být prvním krokem.

Není skladem

Rubriky: ,

Popis

Vize, pomocník v efektivním rozhodování

Jeden kolega, nebo stovky zaměstnanců – je jedno, jak velká je vaše firma. Stěžejní je však otázka, jestli všichni sdílejí vaši vizi, váš směr, vaše nadšení. Jestli všichni na pomyslné křižovatce zvolí stejný směr a vykročí jím. Dobrá vize je nástroj, se kterým musí umět pracovat každý ve firmě a nezáleží na jak vysokém postu právě je. Dobrá vize je nástroj, kterým můžete svým kolegům (i sobě) pomoci v rozhodování.

Supervizor ilustrační obrázek - MADIO

Na workshopu Tvorba efektivní vize získám

  • Jednoduchý klíč, jak vytvořit efektivní vizi i ve své firmě
  • Náměty k tomu, jak s vizí pracovat v praxi
  • Prostor k dotazům z praxe
  • Základní informaci o tom, jak vypadá funkční vize

Jeden a půl hodinový workshop proběhne v rámci Konference Buďte (účast na ní není podmínkou) 21. listopadu 2019 v 14:45  v MADIO Training Center for Leaders, Tréninkový prostor 2 ve druhém patře (Kvítková 3687, Zlín).

S kým se potkám a pro koho je určen

Workshop Tvorba efektivní vize bude pod vedením ředitele MADIO Training Center for Leaders Petra Štěpáníka a bude volně navazovat na jeho přednášku v dopoledním bloku konference. Petr se celou svou profesní kariéru věnuje práci s lidmi a podnikání. Má zkušenosti s vedením lidí v různých pracovních pozicích (od pracovníků v úklidových službách až po management). Petr Štěpáník vám na workshopu Tvorba efektivní vize dá prostor k dotazům z vaší praxe a jistě zde společně s ostatními na ně najdete odpovědi. Workshop je určen pro všechny z vás, kdo přemýšlíte nad tvorbou a zaváděním vize (management, třídní učitelé, metodici prevence), jako efektivního nástroje managementu.

Jak dlouho chcete ještě ve své firmě plout bez kompasu a jasného směru? Vize, která je jen ve vaší hlavě je jen půl příběhu. Přijďte 21. listopadu 2019 v 14:45 a začněte tvořit svou efektivní vizi, která může ve vašem podnikání dělat velká kouzla. Počet účastníků je omezen. Workshop je zdarma.

Details