Workshop: Cesta k druhým skrze sebe

Žijeme život v přítomnosti nebo se často naše myšlenky toulají jinde?  Kde je místo na prožívání přítomného okamžiku. Může se stát, že nás vzpomínky na minulost plně pohlcují nebo že jsme příliš zaneprázdněni starostmi co bude potřeba udělat zítra, za týden, za měsíc. Co s tím, když nám uniká prožívání přítomnosti a jak se naučit umění zastavit se, tak abychom pocítili zlepšení v komunikaci s okolím i se sebou samotnými.

Není skladem

Rubriky: , ,

Popis

Cesta k druhým skrze sebe

Práce, termíny, výsledky, zisky, druzí lidé. Kde v tom všem jsem já? Na tomto workshopu vám ukážeme v čem spočívá umění zastavit se.  Naše tělo odráží tendence v přístupu sama k sobě, odráží i naše vnitřní prožívání. Návod jak prakticky pracovat na umění zastavit se, sebepoznání, aby pracovní kariéra byla v souladu s osobním životem pomocí technik jógy.

Cesta k druhým skrze sebe; ilustrativní fotografie - MADIO

Na workshopu Cesta k druhým skrze sebe získáte

  • Možnost rozvoje svého vnitřního sebeuvědomění
  • Vědomé převzetí kontroly
  • Prostor k dotazům z praxe
  • Základní informaci o tom co je metoda mindfulness

Jeden a půl hodinový workshop proběhne v rámci Konference Buďte (účast na ní není podmínkou) 21. listopadu 2019 od 14:15 do 15:45  v MADIO Training Center for Leaders, konzultační místnost ve druhém patře (Kvítková 3687, Zlín).

S kým se potkáte a pro koho je určen

Workshop Cesta k druhým skrze sebe  povede lektorka  a aktivní cvičitelka jógy Petra Hetmerová. Petra se věnuje józe posledních 16 let. Specializuje se na Hatha jógu, a věnuje se uplatňování praktických dovedností z Svashta Yoga Therapy. Zájem o východní kultury ji provázel od dětství. V MADIO působí v tréninku bdělé pozornosti (Mindfulness).

Workshop bude volně navazovat na její přednášku v dopoledním bloku konference. Workshop je určen pro všechny, kteří se chtějí naučit umění zastavit se a prostřednictvím vlastního prožívání a díky poznání sama sebe, tvoří vztahy s ostatními.

Počet účastníků je omezen. Workshop je zdarma.

Details