Workshop: Koučování zaměřené na řešení

Peníze už přestaly jako motivace stačit. Zaměstnanci odcházejí a vyvstává otázka, jak a čím je motivovat k dosahování cílů, aby jim bylo dobře a zůstávali dál. Přijďte za námi na kávu, nebo čaj a rozvíjejme společné rozhovory zaměřené na řešení. Trénujme dovednost vést rozhovory a být v souladu jak v pracovním, tak osobním životě.

WORKSHOP je plně OBSAZEN

Není skladem

Rubriky: ,

Popis

Veďte k cíli otázkami a ne odpověďmi

Velká investice, nejen časová do podnikání a profesního života nemá vždy návratnost. Návratnost však není vždy jen finanční. Kolik času, nejdražší komodity, jste získaly svými rozhodnutími. Kolik času jste získali svým způsobem vedení? Úkolujete, nebo předáváte zodpovědnost za výsledek? Vedení lidí k cíli formou otázek a nikoli odpovědí je dovednost. Co potřebujeme na podporu, rozvoj a udržitelnost respektujícího vůdcovského stylu si můžete zkusit najít na workshopu Koučování zaměřené na řešení.

Káva s koučem; ilustrativní obrázek - MADIO

Na workshopu Koučování zaměřené na řešení získáte

  • Jednoduché tipy, jak pracovat na respektu v soukromých i pracovních vztazích
  • Jak dosáhnout stanoveného cíle v neustále se měnících podmínkách
  • Náměty k zamyšlení se nad vlastním potenciálem
  • Základní informaci o tom, jak vypadá koučování zaměřené na řešení
  • Prostor k dotazům z praxe

Jeden a půl hodinový workshop proběhne v rámci Konference Buďte (účast na ní není podmínkou) 21. listopadu 2019 od 13:00 do 14:30  v MADIO Training Center for Leaders, Tréninkový prostor 2 ve druhém patře (Kvítková 3687, Zlín).

S kým se potkáte a pro koho je určen

Workshop Koučování zaměřené na řešení bude pod vedením dvou zkušených koučujících managerů ze Slovenska Marka Koreňe a Andrey Schovancové, kteří díky tomuto přístupu podporují a rozvíjí i své pracovní týmy. Workshop navazuje na příspěvek v dopolední části konference, ale zde již bude prostor na praktický nácvik a zlepšení dovedností.  Workshop je určen pro všechny z vás, kdo přemýšlíte nad vedením lidí a nad pozitivními změnami, které koučování přináší (management, ředitelé škol, metodici prevence). Ukážeme vám, jak vědomě pracovat na sobě a zároveň vést pracovní tým tak, aby splňoval všechny vaše požadavky na změny.

Počet účastníků je omezen. Workshop je zdarma.