Situace, kdy chcete v některé oblasti vašeho působení ve firmě něco změnit, zlepšit, posunout, je koučování jedním z nástrojů, který lze využít. Koučink je zaměřen na dosahování konkrétních cílů, a to za pomoci využití všech zdrojů. Koučink (NetKoučink) vám dá prostor mluvit. Prostor jen pro vás. Koučink Zlín – spojení těchto slov vám dává možnost využít ke koučování inspirativních prostor v našem tréninkovém centru pro leadery.Jste li mimo Zlínští, rádi vám pomůžeme i mimo Zlín osobně, nebo telefonicky.

Laicky řečeno, o koučování (NetKoučování) mluvíme jako o prostoru, ve kterém se zastavíte, pod odborným vedením si srovnáte myšlenky a rozhodnete se pro další kroky, které se chystáte uskutečnit.

Porady ilustrativní obrázek - MADIO

NetKoučink, NetKoučování – jsem mimo Zlín

NetKoučink, nebo chcete-li internetové koučování, je forma koučování, která počítá s vašim velkým časovým zaneprázdněním. Během NetKoučinku stejně jako u běžného koučinku probíhá sezení, ale přes internet. S koučem se vidíte díky webkameře. Základní požadavky jsou tedy jen mít u PC mikrofon, kameru, aplikaci (např. Skype™) a rozhodnutí „chci NetKoučink„. Je-li pro vás Zlín z ruky, často cestujete, je vám čas nejdražším artiklem – pro tyto i jiné důvody můžete zvolit alternativu běžnému koučování – NetKoučink.

NetKoučink vs. koučink

Každá z variant má svá pro i proti. U běžného koučinku je výhodou osobní kontakt, který je samozřejmě téměř nenahraditelný. Nesporným plus pro NetKoučink jsou podstatně nižší časové náklady. Můžete začít s koučováním přesně v čas, kdy máte pro něj vyhrazený blok. Tedy žádný ztracený čas dopravou. Díky NetKoučinku také nejste logicky vázáni na místo, kde sezení s koučem probíhá. To ocení ti, kdo hodně cestují. Je těžké říci, která z variant koučování je lepší. Osobní setkání s koučem, díky kvalitním webkamerám, můžeme téměř nahradit. Každý klient upřednostňuje své. Vyzkoušejte NetKoučink, věříme, že vás tato nová forma koučování osloví.

Koučink, NetKoučink- z praxe

Koučink, NetKoučink je dobrovolný vztah mezi koučovaným a koučem, je partnerský a kouč zachovává naprostou mlčenlivost. Zde je pár příkladů z praxe, jak můžete koučink (NetKoučink) využít:

  • koučink, aby naše firma prosperovala
  • koučink, aby se k nám klienti vraceli
  • koučink, protože stojíme před velkou výzvou
  • koučink, aby se naše firma posunula dopředu
  • koučink, aby zaměstnanci v mé firmě byli motivovaní
  • koučink, protože chci konkrétní výsledky, ne jen samé školení o tom, co by se mělo
  • koučink, prože potřebuji sladit osobní a pracovní život, nechci si brát práci domů
  • koučink, protože si přeji dostat se ze začarovaného kruhu ve své práci

Cena za firemní koučink / NetKoučink: 3100,- Kč za hodinu (60 minut)

Hodnocení vedoucího ilustrační obrázek - MADIO

Další informace ke koučování, NetKoučování, objednávka

Koučink děláme v příjemném prostředí klimatizovaných prostor MADIO z.s. ve městě Zlín. Koučink zajistíme ve Zlínském kraji, a také po celé České republice – přímo u vás ve firmě, nebo místě, kde se budete cítit příjemně. NetKoučink je na místě logicky nezávislý. Napište si o další informace, nebo přímo objednejte, stačí vyplnit jednoduchý formulář.

Mobil: Zpráva pro nás:
E-mail: *
Firma:/škola
Jméno: *

Nebo mi zavolejte přímo

+420 790 347 646
Gabriela Šustková

Společně se na to podíváme a určitě něco vykouzlíme :)