Workshop: Jak rozvíjet důvěru, spolupráci a tvořivost u dětí

Je úkolem učitele a také rodiče, budovat v dětech důvěru ve vlastní schopnosti a dovednosti. Pokud je tato důvěra v sebe narušena, dítě se může jevit jako problémové. Není důvod hned propadat panice, existuje totiž metoda, která dokáže nastartovat spolupráci v kolektivu, důvěru v sebe i v ostatní, tvořivost u dětí a motivaci pro další práci.

Není skladem

Rubriky: ,

Popis

Jak rozvíjet důvěru, spolupráci a tvořivost u dětí

Nízká sebedůvěra, strach, neschopnost spolupracovat s ostatními dětmi. Tyto a další potíže mnohé děti trápí. Prostřednictvím rozvoje důvěry, spolupráce a zapojení tvořivosti můžeme mnohé z potíží pomoci dětem zvládnout. Pojďte s námi prožít sami na sobě, jaké jsou možnosti práce s dětmi a pak jim to nabídnout.

Jak rozvíjet důvěru, spolupráci a tvořivost u dětí; ilustrativní fotografie - MADIO

Na workshopu Jak rozvíjet důvěru, spolupráci a tvořivost u dětí získáte

  • Pohled na nové možnosti práce s dětským kolektivem
  • Ukázky a návod na práci se školní třídou
  • Prostor k dotazům z praxe
  • Základní informaci o tom co je model Kids´ skills

Jeden a půl hodinový workshop proběhne v rámci Konference Buďte (účast na ní není podmínkou) 21. listopadu 2019 od 14:45 do 16:15  v MADIO Training Center for Leaders, Tréninkový prostor 1 ve třetím patře (Kvítková 3687, Zlín).

S kým se potkáte a pro koho je určen

Workshop Jak rozvíjet důvěru, spolupráci a tvořivost u dětí povede Gabriela Šustková, vedoucí oddělení Prevence, Vzdělávání a Rozvoje v MADIO z.s. Gabča se celoživotně věnuje prevenci rizikového chování, rozvoji jednotlivců i týmů a tato práce ji hodně baví. Společně se svými kolegy v MADIO používá přístup zaměřený na řešení. V jejím světě se soustřeďuje na možnosti, místo nemožností.

Workshop bude volně navazovat na její příspěvek Teorie tří květin v dopoledním bloku konference. Workshop je určen pro všechny z vás, kteří přivítáte ve svých hodinách hravost a tvořivost a díky ní zlepšení vztahů v třídním kolektivu.

Počet účastníků je omezen. Workshop je zdarma.

Details