Workshop: Aby to ve třídě správně fungovalo aneb „Táhneme za jeden provaz“

Zdravé třídní klima znamená především to, že se každé dítě cítí ve třídě příjemně a není mu ubližováno. Jak se cítíte v tomto kolektivu vy? Víte kde je vaše místo? A jste jeho pevnou součástí? Proč jsou důležitá pravidla a rituály ve třídě a jak nastavovat zdravé vztahy mezi učitelem a žáky a ještě do toho efektivně zapojit i rodiče si můžete zvědomit na workshopu Aby to ve třídě správně fungovalo aneb „Táhneme za jeden provaz“.

Není skladem

Rubriky: ,

Popis

Táhneme za jeden provaz, aby to třídě fungovalo

V návaznosti na dopolední příspěvek je tu praktický workshop na tvorbu vztahů pro pedagogické pracovníky, metodiky prevence a taky rodiče. Účastníci se naučí vytvářet pravidla třídy, seznámí se s rituály, které mohou využít ve třídě a najdou  zde inspiraci k různým formám spolupráce s rodiči. Vše bude zaměřeno na konkrétní náměty a osvědčené praktické využití ve třídě a na tvorbu a udržení fungujících vztahů v této komunitě.

Adaptační pobyty; ilustrativní fotografie - MADIO

Na workshopu „Táhneme za jeden provaz“ získáte inspiraci

  • Jak pracovat vhodně s klimatem třídy
  • Jak na tvorbu rituálů
  • Prostor k dotazům z praxe
  • Základní informaci o tom, jak vypadá funkční spolupráce dítě-učitel-rodič

Jeden a půl hodinový workshop proběhne v rámci Konference Buďte (účast na ní není podmínkou) 21. listopadu 2019 od 13:00 do 14:30  v MADIO Training Center for Leaders, Tréninkový prostor 1 ve třetím patře (Kvítková 3687, Zlín).

S kým se potkáte a pro koho je určen

Workshopem Aby to ve třídě správně fungovalo aneb „Táhneme za jeden provaz“ vás bude provázet Marcela Langerová, jejíž působiště je na Základní škole ve Zlíně. Workshop bude volně navazovat na její přednášku v dopoledním bloku konference. Marcela má velké zkušenosti s rozvíjením vztahů mezi učitelem a žákem a mezi učitelem a rodiči a zejména pak mezi žáky vzájemně. Marcela vám na workshopu dá prostor k dotazům z praxe a jistě zde společně s ostatními na ně najdete odpovědi. Workshop je určen pro všechny z vás, kteří chcete mít ve třídě pohodu a klid a chcete aby se v ní všichni cítili dobře.

Počet účastníků je omezen. Workshop je zdarma.

Details