Seminář pro práci s kartami Jiskřivé momenty – 72 karet pro změnu

Třeba už držíte karty v ruce, třeba je teprve plánujete koupit. Tak nebo tak máte již teď skvělou příležitost vyzkoušet a natrénovat jejich efektivní využití a poznat jejich rozmanitost.  Zažijte interaktivní a praktické setkání, které vám odhalí tajemství, jak pomocí karet hledat a nacházet řešení.

Přihlaste se ještě dnes, v semináři je omezený počet míst na 15.

Termín: 14. 11. 2024 v čase cca 9:00 – 15:00 

Získáte jedinečný balíček seminář + karty za zvýhodněnou cenu. Podívejte se, jak karty vypadají.

1.580 1.980 

Kategorie: , Katalogové číslo: -

Popis

Dovolujeme si oznámit vám i celému světu, že….

jsme v MADIO vytvořili vlastní karty zaměřené na řešení dle metody Solution focused. Karty, které napovídají, jak hledat zdroje, objevit a pojmenovat směr i cíl a pomáhají uskutečňovat změny, které chceme. Karty Jiskřivé momenty jsou pomocníkem při práci s jednotlivcem a skupinou pro vás i pro nás v MADIO. Karty mají variabilní využití a už jen díky základním prvkům, jako je abstrakce a vhodná otázka, můžete vykouzlit nespočet jiskřivých momentů a podpořit sebe i ostatní k vytváření svého světa a překonání všech překážek, které vás na cestě k němu čekají.  Na základě podnětů těch, kteří již s kartami pracovali, jsme vytvořili seminář, kde vám představíme metodiku práce s kartami Jiskřivé momenty a prakticky si vyzkoušíte, co všechno karty umožňují a nabízí.

Jak vykouzlit jiskřivé momenty?

Představte si, že jste s dětmi ve třídě, sedíte v kruhu a necháváte je vybrat kartu, která jim zrovna něco připomíná k tématu nebo se jim prostě líbí a následně jim dáváte prostor odpovědět na otázku z druhé strany karty. Potom už jen sledujete, jak se atmosféra ve třídě proměňuje a najednou společně objevujete odpovědi na otázky, které vás vedou k řešení konfliktů, rozvoji kolektivu, a hlavně ke zlepšení atmosféry.

Takto nějak může vypadat práce s kartami, které nezaměřují pozornost na problém, ale pro změnu se soustřeďují na řešení, po kterém toužíte.

Karty Jiskřivé momenty - ilustrační foto MADIO

Karty, které pomohou například definovat cíle, zaměřit se na malé změny nebo najít první krůčky ke změně. Získejte s nimi motivaci pro svou práci.

Však to znáte, děláme to jinak

Prioritou jsou pro nás vaše potřeby a možnosti, na které reagujeme, a proto stavíme program tak, abyste si aktivně mohli vyzkoušet různé situace a přenést si to, co potřebujete do své praxe. Seminář je hravý, interaktivní s prvky zážitkové pedagogiky, takže se připravte, že si společně budeme hrát, zkoušet, prožívat a karty Jiskřivé momenty nám budou užitečným a zábavným pomocníkem.

Co díky semináři můžete získat?

  • metody a možnosti, jak s kartami pracovat
  • praktické konkrétní cvičení, příklady a aktivity, ve kterých lze karty používat
  • pochopení způsobu hledání jiskřivých momentů pro přenesení do vaší praxe
  • karty za zvýhodněnou cenu v rámci ceny kurzu
  • prostor pro sdílení nápadů s ostatními, pro další rozšíření a kreativní využití (vzájemná inspirace)
  • prostor pro dotazy přímo na tvůrce karet
  • praktické ověření si vašich postupů při práci s kartami (sdílení dobré praxe)
  • pět hodin plných informací, praktických dovedností  zábavy
„V rámci programu bude zajištěný pitný režim, voňavá překapávaná káva, čaj a chutné sušenky k zakousnutí.“
Karty Jiskřivé momenty - ilustrační foto MADIO

Najděte si tu pravou kartu, která se vám zrovna líbí. Co skrývá za otázku, co s ní můžete ještě zažít? Je toho více, než se může na první pohled zdát.

Příležitost je tady

Nenechte si ujít jedinečnou příležitost zažít jeden kouzelný a jiskřivý moment. Zájem o tento seminář je velký a počet míst omezený, proto neváhejte dlouho, zapište si termín do diáře, přihlaste se a budeme se těšit na den s kartami Jiskřivé momenty a s vámi.

Interaktivní seminář pro práci s kartami Jiskřivé momenty se bude konat 14. 11. 2024 ve školících prostorách MADIO ve Zlíně. Kapacita míst je omezena na 15 účastníků. Karty obdržíte na místě před začátkem semináře.

Nevyhovuje vám termín, bude vás kolegů alespoň 15? Napište nám na info@madio.cz a společně to vymyslíme, třeba přijedeme i za vámi.

Těšíme se na vás

Karty Jiskřivé momenty - ilustrační foto MADIO

Pořiďte si vlastní karty Jiskřivé momenty za zvýhodněnou cenu společně s praktickým seminářem.