Tipy do třídnických hodin

Tipy do třídnických hodin jsou oblíbeným nástrojem třídních učitelů i metodiků prevence. Získáte díky němu pravidelnou zásobu inspirace a podnětů do třídnických hodin. Tento efektivní nástroj vám umožní lépe číst vztahy ve třídě a současně potvrzovat svou přirozenou autoritu. Jistě víte, že práce na vztazích není krátkodobá záležitost, proto vás v této oblasti Tipy do třídnických hodin provedou celým školním rokem.

3,860 6,860 

Zrušit výběr
Rubriky: , , SKU: N/A

Popis

Tipy do třídnických hodin

Jedná se o celoroční metodickou podporu a rozvoj kompetencí třídních učitelů. Tipy do třídnických hodin jsou cestou, jak během celého školního roku pracovat na třídním kolektivu, jeho pozitivních vztazích a současně rozvíjet kompetence třídních učitelů.

Metodické vedení třídnických hodin mi zajistí

  • Konkrétní podklady pro vedení třídnické hodiny
  • Koncepční, rozvojově vzdělávací a metodický nástroj pro třídní učitele
  • Každých 14 dní tipy do třídnické hodiny
  • 2 hodiny konzultace s odborníkem na školu (v případě rizikových projevů chování dětí)
Tipy do třídnických hodin; ilustrativní obrázek - MADIO

Jde o velmi výhodný (cena/výkon) rozvojově-vzdělávací internetový nástroj pro třídní učitele a metodiky prevence, kteří zde mají možnost rozvíjet své kompetence a současně být metodicky vedeni. Cena za roční licenci v přepočtu na školu s jednou třídou v každém ročníku: 76 Kč / třída / měsíc. Tipy do třídnických hodin má aktuálně zaregistrováno stovky uživatelů. I vaše škola díky této službě může rozvíjet své třídní učitele dlouhodobě, koncepčně a současně, ve srovnání s běžným vzděláváním, velmi levně. Varianty jsou popsány nahoře na stránce. Připojte se ke stovkám učitelů, kteří již Tipy do třídnických hodin používají.

  • Od září do června k dispozici roční licence Tipů do třídnických hodin
  • Od 1. certifikované organizace ve všech formách prevence v ČR
  • Záštita akreditované vzdělávací organizace MŠMT ČR
  • Pomáháme najít možnosti a řešení
  • Reference na naše služby od více než 40 000 klientů

Každých 14 dní po dobu tohoto školního roku vám bude zpřístupněn materiál obsahující tipy do třídnické hodiny. Bude obsahovat vhodné aktivity, jejich možné přínosy, podněty k reflexi, upozorňovat na rizika aktivit a současně reflektovat věk žáků. Mnohé aktivity můžete realizovat v části jakékoliv hodiny mimo TH. Pokud se rozhodnete brát to s třídnickými hodinami opravdu vážně a vyzískat maximum jejich potenciálu, tipy do třídnických hodin vás povedou také metodicky a koncepčně. Tento pomocník je využitelný pro třídní učitele celé školy.

Zvolte nejlepší variantou pro svou školu

Základní variantou Tipů do třídnických hodin jsou tipy pro 1. a 2. stupeň, které zajišťují stejný styl práce všech třídních učitelů, nebo tipy pro střední školu (SŠ).

3,860 6,860 Výběr možností