Zajímáte se o management a leadership? Jsou vám koníčkem aktuální trendy z oblasti osobnostního rozvoje a vzdělávání dospělých? Jste tvořivý člověk, který dokáže sestavit obsahovou náplň kurzu v těchto oblastech? Máte dobrý psaný projev a rozumíte si s počítačem? Tak hurá! To by mohlo klapnout.

Pracovník ilustrační obrázek - MADIO

S jakým výsledkem?

Výsledkem vaší práce budou sestavené kurzy a jejich rámce. Budete mít hotové kreativně vytvořené obsahové náplně kurzů a produktů z oblasti leadershipu, managementu, osobnostního rozvoje a vzdělávání dospělých.

Proč v MADIO?

Protože věříme svým službám, věříme způsobu naší práce a budeme věřit vám a vašim schopnostem. Protože v MADIO z.s. se orientujeme na řešení, prosazujeme týmovou spolupráci a osobní rozvoj. Protože se zaměřujeme na praxi. Protože chcete celý pracovní úvazek a je pro vás benefitem pružná pracovní doba. Protože jste ze Zlína nebo okolí a na Kvítkovou ve Zlíně to nemáte daleko.

Proč vy na tuto pozici?

Protože jste pozitivně smýšlející člověk, který umí nést zodpovědnost. Jste tvořivý a umíte dodržovat plány a zodpovídat za administrativní správnost dokumentů. Protože máte maturitu nebo vysokou školu a rozšiřujete své znalosti a dovednosti dál. Jste osobností, která má zájem stát se na plný úvazek členem našeho realizačního týmu. Na další odpovědi na otázku „proč právě vy“ jsme zvědaví a těšíme se na ně v motivačním dopise. :)

Mám zájem

Chcete být součástí MADIO z.s.? Máte zájem o práci, kde využijete své kreativity, zájmu o management, leadership? Neváhejte, napište stručný životopis a motivační dopis, kde zmíníte hlavně, proč MADIO a proč právě vy a vše vložte do formuláře níže. Těšíme se na setkání.

Jméno: * Co všechno máte za sebou (CV)? *
Příjmení * Proč chcete být s námi v MADIO (motivační dopis)? *
E-mail: * Tímto uděluji MADIO z.s. souhlas se zpracováním mých osobních údajů za účelem nabídek volných pracovních pozic, a to po dobu 2 let od udělení tohoto souhlasu. Údaje označené * potřebujeme, abychom se Vám mohli ozvat. Děkujeme.
Mobil: *