Práce s Vision Boardem – Tréninkové setkání

Neztraťte svou motivaci. Často nastartujeme v lednu a postupně motivace klesá. Předsevzetí berou za své. Úspěšní a šťastní lidé mají jednu věc společnou a tou je zaměření pozornosti. Tam kam pozornost směřujete, to sílí. Jinými slovy, pokud chcete být motivování nejen na začátku roku, ale i v jeho průběhu, může být metoda práce s vision boardem právě pro vás. Hodinka, která může ovlivnit i více než rok života.  Přijďte na online trénink a můžete si vyzkoušet, jak na to.

290 

Není skladem

Kategorie: , , , Katalogové číslo: bce69d54-8038-73d5-dc8c-612f88a7ebf7

Popis

Vision Board, nástroj nekonečné motivace

Vision Board (někdy také Dream Board) či česky nástěnku vizí a cílů patrně řada z vás zná, jako polepený desku z různých obrázků a textů. Patrně také víte, že má sloužit k určitému utvrzení se v tom co byste ve svém životě rádi měli a zažívali. Mezi popularizátory této metody patří, mimo jiné Oprah Winfrey, John Pierre, nebo Steve Harvey.

Toto tréninkové setkání vám dá možnost přemýšlet nad svým Vision Boardem jako nástrojem k nekonečné motivaci. Získáte náhled na to, jak s takovou nástěnkou vizí a cílů pracovat na denní bázi. Pomocí metod Solution focus, se kterými v MADIO dlouhodobě pracujeme, vám ukážeme, jak je můžete používat sami ve svém podnikání, nebo i pro osobní účely. Vision Board je účinný nástroj. Nenechejte si z něj udělat jen něco, na co padá prach.

Motivace, ilustrativní obrázek - MADIO

Tréninkové setkání osobně i online

V uspěchaném čase plném změn je tréninkové setkání skvělou příležitostí, jak si najít hodinku času pro sebe. I pokud ještě nejste v online tréninku Leader in My Self, nebo zvažujete členství, máte velmi dostupnou možnost pro sebe z těchto služeb čerpat. Buďte s námi osobně, nebo se připojte online, když to máte do MADIO daleko (nebo když to aktuální COVID situace nedovolí – aktuálně je tedy možná pouze forma online).

Jak to funguje a varianty

Máte možnost více variant účasti. Vyberte si tu, která Vám sedí nejvíce. Na každém tréninkovém setkání můžete zvolit jinou variantu. Pokládejte dotazy, trénujte, zkoušejte – využijte čas pro sebe na maximum ve variantě Osobně, nebo Online s aktivní účastí. Případně se jen připojte a buďte prostě u toho ve variantě Online připojený/á.

I na malých drobnostech může stát úspěch, radost i klid. Právě na takové drobnosti, úzká témata, se společně zaměřujeme na Tréninkových setkáních. Každý měsíc, v tréninkovém centru pro leadery MADIO a současně online, je pro vás připravené jiné téma. Každý měsíc máte takto možnost posílit své schopnosti a získat další dovednosti. Objevte další možnosti, jak zažívat změny v klidu. Přijďte osobně, nebo se připojte online na Tréninkové setkání.

Tréninkové setkání je naplánováno na 18. leden 2020 v 17:00.

Účastníci tréninku Leader in My Self a členové Training Center for Leaders MADIO, ve všech variantách, se mohou tréninkových setkání účastnit zdarma. Tréninková setkání jsou součástí těchto služeb.