Kouč

MADIO - Výběrové řízení - Kouč; ilustrativní fotografie

Hledáme externího kouče pro firemní i školské prostředí, který dokáže vést individuální i skupinové konzultace.  Tuto pracovní pozici nabízíme kouči alespoň s pětiletou zkušeností. V koučování preferujeme přístup zaměřený na řešení (tzv. Solution Focused) či jiný postmoderní přístup  a vedeme koučování po celé ČR. Jste to vy, kdo své minimálně pětileté zkušenosti zúročí ve svých přípravách, vládne komunikačními dovednostmi, kdo umí motivovat účastníky k dalšímu rozvoji?

Proč v MADIO?

Věříme svým službám, věříme způsobu naší práce a budeme věřit vám a vašim schopnostem. Protože v MADIO z.s. se orientujeme na řešení, prosazujeme týmovou spolupráci. Poskytneme vám časovou flexibilitu i variabilní pracovní vytížení (od 1 dne v týdnu).

Proč vy jako kouč?

Chceme do týmu pozitivně smýšlejícího člověka. Jste-li osobností, která umí upoutat pozornost, motivuje člověka k osobnímu rozvoji, provází ho tímto procesem, pak chceme právě vás.  Na vaše další proč jsme zvědaví a těšíme se na ně v motivačním dopise. :)

Mám zájem

Chcete být součástí MADIO z.s.? Máte zájem o práci, kde budete naplno využívat své zkušenosti, komunikační dovednosti a která vám zároveň poskytne výraznou časovou flexibilitu? Orientujete se v měkkých dovednostech? Jsou to dnes ceněné dovednosti a i my je umíme náležitě ohodnotit. Neváhejte, napište a pošlete stručný životopis a motivační dopis, kde zmíníte hlavně, proč MADIO a proč právě vy.

Jaký je součet 6 a 8?
 

Údaje označené * potřebujeme, abychom se Vám mohli ozvat.Děkujeme.