Věříme v možnost změny k lepšímu, v klidu a s vědomou radostí. Být členem je záležitostí více než jen prestiže, záležitostí úcty vůči sobě samému či samé. Členství v MADIO Training Center for Leaders je směr i cesta. Leaderem se člověk nerodí. Je to rozhodnutí.

Členství manager, ilustrační obrázek - MADIO

Členství MANAGER

Členství MANAGER je varianta určená především pro vás, vedoucí pracovníky, kteří chcete vidět jasné výsledky ve své manažerské funkci a současně být v práci i mimo ni v klidu.

Členství učitel, ilustrační obrázek - MADIO

Členství UČITEL

Členství UČITEL je varianta určená především pro vás učitele, sociální pracovníky a další lidi, kteří chcete být v práci i mimo ni v klidu. Pro ty z vás, kteří se rozhodli nevyhořet.

Co vám členství přinese

Pravidelně se budeme setkávat v příjemných prostorách tréninkového centra pro leadery ve Zlíně. Z členství může těžit i vaše firma, nebo škola. Získáte možnosti jak zefektivnit porady a jasněji vidět jejich výsledky. Díky odborným konzultacím najdete možnosti jak nastavit postupy ve vaší firmě, nebo škole tak, aby bylo jasné, jak vypadají jejich výsledky a vy mohli být v klidu. Až dvakrát do měsíce máte možnost konzultovat své kroky a směřovat je správným směrem.

Členství, ilustrační obrázek - MADIO

Prostor navržený pro váš klid a růst

Prostory jsou navrženy tak, aby podporovaly kreativitu a nabízely možnost setkávat se s lidmi a s příležitostmi. Členství v MADIO Training Center for Leaders vám dokáže poskytnout kromě atraktivních společných prostor také členitost místností a dostatek soukromí k dílčím činnostem.

Jako člen Training Center for Leaders můžete v prostorách také spoluorganizovat svou akci INSPIRÁTOR a tím zvýšit i svou prestiž. Vynikající servis je samozřejmostí. O plánovaných akcích vás budeme vždy přednostně informovat a budete mít přednostní „právo“ na účast, oproti nečlenům.

Prestiž

Co mohou lidé chtít kromě štěstí v budoucnu dalšího? Budou chtít, aby jejich existence byla akceptována. Budou chtít, aby je někdo někde respektoval a řekl jim, že dosáhli něčeho, co má smysl. Budou chtít jistotu práce a ochranu pro případ, když se věci nebudou vyvíjet dobře. Důležité je, že jakmile budou naplněny základní potřeby, budou lidé víc toužit naplňovat psychické potřeby a rozvíjet svůj filozofický pohled na svět. Potřebujeme kontrolu nad věcmi, jednoduchost a především smysluplné vztahy s ostatními lidskými bytostmi. Hlavní výzvou pro společnost v budoucnosti je vymyslet, jak toto všechno zvládnout.

(Richard Watson)

Vzdělávání

Svět se zrychluje, neboť je více a více propojen různými sítěmi a lidé jsou stále náročnější – žádají přesně to, co chtějí. A nelze vyloučit, že zítra budou chtít něco jiného. Tempo změn se zvyšuje a přizpůsobit se musí i podniky. Právě proto je proces neustálého zlepšování reflektován jako celofiremní schopnost zvládání nepřetržitých změn. Schopnost neotřelým způsobem znovu a znovu promýšlet a měnit své cíle a metody je tím nejvýznamnějším zdrojem konkurenční výhody. Jednotlivci se však mohou měnit VÝLUČNĚ prostřednictvím učení, což znamená, že schopnost učit se se stává kapitálem budoucnosti.

(Arie de Geus)

Inspirace

Inspiraci můžeme také chápat jako proces interakce mezi našimi dosavadními znalostmi a mezi informacemi, jež k nám přicházejí z okolního světa. Existují určité kroky k tomu, aby se nám inspirace „stávala“ častěji. Stimulující jsou kontakty s inspirujícími lidmi, umění, knihy nebo novinky z našeho oboru. … Snad se časem posune celá společnost tak, abychom byli inspiraci otevřenější. Buďme otevření novým zážitkům a zkušenostem. A mějme pokud možno pozitivní přístup. Největší překážkou kreativity je být přesvědčený o tom, že nejsem kreativní. Výzkum ukazuje, že každý z nás může být.

(Nela Wurmová)

Co je Training Center for Leaders

Získáte prostor se zde zastavit a najít možnosti a řešení v situacích které se mohou zdát neřešitelné. Tréninkové centrum pro leadery je pro vás útočištěm. Být členem Training Center for Leaders je pro vás příležitost, jak ukázat, že si vážíte sami sebe. Inspirace a energie zde nejsou alchymií, ale přesně dávkovanými ingrediencemi. Členství v MADIO Training Center for Leaders vám rozkrývá jednoduché kroky k řešením.

Jedno bez druhého nefunguje. Silná vazba je mezi obojím. Výsledky a vztahy. Dlouhodobě dosahujte dobrých výsledků a rozvíjejte vztahy. Podpořte svou pověst leadera v tréninkovém centru pro leadery.

Stavte se k nám na kávu

Těšíme se na vás ve Zlíně v tréninkovém centru pro leadery MADIO. Připravíme výbornou kávu, jistě vám bude chutnat. Chvíle v klidu bez problémů ostatních, bude jistě příjemná. Pobavíme se například o možnostech jak o takové chvíle nepřicházet a zároveň neztrácet vliv na dění u vás v práci.

Nechejte nám na sebe kontakt a domluvíme se, kdy na vás budeme čekat.

E-mail: *
Jméno a příjmení: *

Nebo mi zavolejte přímo

+420 790 348 591
Petr Štěpáník

Společně se na to podíváme a určitě něco vykouzlíme :)