Lektor v oblasti management

MADIO - Výběrové řízení - Lektor v oblasti management; ilustrativní fotografie

Nabízíme externí pracovní pozici lektor v oblasti management. Chceme člověka, který má minimálně 5 let praxe alespoň ve střední firmě (50 a více zaměstnanců), a to na pozici top managementu. Zajímají nás vaše zkušenosti, které můžete předat v tréninkových seminářích pro manažery po celé ČR. Naše tréninkové semináře jsou vysoce praktické, chceme jimi motivovat manažery k dalšímu rozvoji, tímto rozvojem je provázíme.  

Proč v MADIO?

Věříme svým službám, věříme způsobu naší práce a budeme věřit vám a vašim schopnostem. Protože v MADIO z.s. se orientujeme na řešení, prosazujeme týmovou spolupráci a osobní rozvoj. Zaměřujeme se na praxi. Poskytneme vám časovou flexibilitu a operativní pracovní vytížení.

Proč vy jako lektor?

Chceme do týmu pozitivně smýšlejícího člověka. Jste-li osobností, která má zájem předat své zkušenosti, umí upoutat pozornost, vládne prezentačními dovednostmi, pak chceme právě vás.  Na vaše další proč jsme zvědaví a těšíme se na ně v motivačním dopise. :)

Mám zájem

Chcete být součástí MADIO z.s.? Máte zájem o práci, kde využijete své dosavadní manažerské zkušenosti, zdokonalíte se v komunikačních dovednostech? Neváhejte, napište a pošlete stručný životopis a motivační dopis, kde zmíníte hlavně, proč MADIO a proč právě vy.

Prosím sečtěte 8 a 1.
 

Údaje označené * potřebujeme, abychom se Vám mohli ozvat.Děkujeme.