Uklízení kancelářských prostor. Pravidelná brigáda ve Zlíně na Kvítkové. Vše seriózně na dohodu o provedení práce. Pro spolehlivou/ého pracovnici/ka v MADIO nabízíme pravidelnou brigádu.

Co budete mít na starosti

Díky tomu, že zajistíte čistotu a uklizené prostory, se v nich všichni, včetně vás, budeme cítit dobře.

Pravidelný týdenní úklid

kancelářských prostorů a kuchyňky (celkem 9 místností): utírání prachu na poličkách, stolech, obrazech atpod., vytírání podlahy, vysávání koberců, vynesení odpadkových košů, mytí veškerého nádobí (s tím vám někdy pomůže myčka), péče o květiny.

Úklid při akcích během týdne

pole časového rozvrhu akcí, bude navíc k pravidelnému týdennímu úklidu. Tady se vždy domluvíme předem, ať víte co vás v týdnu čeká: úklid většího množství nádobí po klientech (skleničky, hrníčky od kávy,…).

Mimořádné úklidy a práce

jsou potřeba tzv. jednou za čas. Jde zejména o mytí oken apod. opět se na nich budeme domlouvat případ od případu.

Mám zájem

Proč právě brigáda ve Zlíně v MADIO

Protože hledáte pravidelný přivýdělek a v MADIO jej nabízí. Protože je tato brigáda ve Zlíně (v centru na Kvítkové) a je dobře dostupná. Také proto, že je pro vás důležitý fér přístup. Protože je pro vás samozřejmé „kopat za jeden tým“ a chcete být jeho součástí.

Pracovník úklidu - uklízeč/ka, ilustrativní obrázek, MADIO

Proč právě vy na tuto pozici

Protože, když jste objevili MADIO a tohle si přečetli, máte silné přesvědčení, že jste se v této práci našli. Také proto, že vás práce baví a jste člověk, který spíš hledá, jak to jde, než nejde.

Protože vám také nechybí:

• samostatnost, spolehlivost

• poctivý přístup k plnění pracovních povinností

• pečlivost a smysl pro detail

• zkušenosti z podobné práce (výhodou)

• chuť a energii být součástí týmu MADIO

Bude nás to společně bavit když

budete pracovat na dohodu o provedení práce (brigáda). Rozsah práce budete mít 20 – 30 hodin měsíčně. Je pro vás odpovídající nástupní odměna 150 Kč za hodinu za odvedenou práci. Budeme společně dělat co půjde, abychom společně zůstali co nejdéle.

Mám zájem být součástí MADIO

Pokud s námi chcete spolupracovat, zašlete nám krátký e-mail na info@madio.cz, ve kterém nám napište, jaké jsou vaše možnosti a na základě čeho si myslíte, že máme vybrat právě vás. Nezapomeňte uvést i svůj telefon.

Případně rovnou zavolejte na mobil kolegyně Milany Juríčková, 777 716 883. Těšíme se na spolupráci!

 

 

 

 

 

 

 

 

Pracovník úklidu - uklízeč/ka, ilustrativní obrázek, MADIO