Jak se rychle a efektivně rozhodovat – Tréninkové setkání

Možná máte někdy i vy pocit, že se musíte rozhodnout mezi špatnou a špatnou variantou, nebo zažíváte situaci, kdy nevíte, zdali věnovat čas rodině, či práci, která rodinu živí. Prostě a jednoduše, by se čas od času hodilo něco, co vám v rozhodování pomůže. Pojďte si na tomto tréninkovém setkání zkusit vytvořit svého vlastního pomocníka – kompas, mapu, rozcestník.

 

 

290 

Není skladem

Kategorie: , , , Katalogové číslo: 8e27441c-aef6-e92c-5084-62ce9048d573

Popis

O co přesně jde a pro koho?

V mnoha případech jako manažer/ka myslíme na potřeby jiných více, než na ty své osobní. Těžko a dlouho se rozhodujeme, máme pocit, že potřebujeme více informací, nevíme co je důležitější, nebo svým rozhodnutím více či méně někomu ublížíme. A to právě i včetně sebe. Profesní rozhodnutí se totiž můžou přenášet do osobní roviny a naopak, a tím se také různě ovlivňovat. Workshopovým způsobem budete moci uchopit toto téma a vytvořit minimálně základní “kořen“ vaší mapy, abyste získali větší jistotu při rozhodování.

Co si ze setkání odnesete?

Především prakticky uchopené téma, které si pomocí vlastního prožitku a vytvořeného výstupu budete moci úspěšně aplikovat i ve vaší praxi. Samozřejmě také inspiraci a pohledy vašich kolegů a kolegyň.

  • nabyté zkušenosti z workshopového setkání
  • univerzální pomůcku, která vám pomůže v rozhodování
  • příležitost vědomě a cíleně pracovat na svém rozhodování

 

Termín Tréninkového setkání v březnu 2023 byl zrušen, další termín je naplánovaný na podzim.

Tréninkové setkání trvá 60 minut. Ze zkušenosti víme, že se může i díky Vaší interakci protáhnout, tak si na setkání vyhraďte raději 90 minut.

Důvěrné prostředí MADIO

MADIO je neziskovou organizací, která má za cíl pomáhat v rozvoji jednotlivců i skupin. MADIO je akreditováno MŠMT ČR a za sebou má více než 10 let především praktických zkušeností práce s lidmi. Službami MADIO prošlo více než 40 000 účastníků. Vaše důvěra a pocit bezpečí je pro nás prioritou.

 

Jak to funguje

Při online účasti je skvělé, když se účastníci naplno aktivně zapojí, z takového setkání si totiž mohou odnést mnohem více. Jedině tak prožijete interaktivní, osobní a příjemně strávený čas. Žádáme vás tedy, v případě že vám to podmínky umožňují, ponechat si zapnutou kameru i mikrofon. Podmínky pro skupinovou diskuzi máme po technické stránce zajištěné, nemusíte mít tedy obavu, že byste nám vypadli.

 

Prosím berte na vědomí, že z tréninkových setkání nepořizujeme videozáznamy kvůli zachování etického přístupu. Věříme, že si setkání nejvíce užijete v plné přítomnosti. Zároveň dbáme na atmosféru plnou pohody a důvěry.

 

I na malých drobnostech může stát úspěch, radost i klid. Právě na takové drobnosti, úzká témata, se společně zaměřujeme na Tréninkových setkáních. Každý měsíc online, je pro vás připravené jiné téma. Každý měsíc máte takto možnost posílit své schopnosti a získat další dovednosti. Objevte další možnosti, jak zažívat změny v klidu. Připojte se online na Tréninkové setkání.

Mimo jiné se můžete v rámci Členství Tvůrce účastnit zdarma tohoto setkání i těch následujících, a to po dobu 1 roku

Členství tvůrce, ilustrativní obrázek - MADIO

Členové Training Center for Leaders MADIO, ve variantách OPTIMUM a FULL, se mohou tréninkových setkání účastnit zdarma. Tréninková setkání jsou součástí těchto služeb.