Krátký online trénink – Škádlení nebo šikana?

Jak vnímat situaci ve třídě, kde to úplně neklape? Jde o běžnou dětskou hru, škádlení nebo už vše přerostlo v šikanu? Vnímáme, že ve shonu každodenních povinností není jednoduché sledovat a posuzovat každou interakci ve třídě. Tento online trénink vám pomůže při zjišťování znaků, podle kterých poznáte, zda se o šikanu jedná nebo ne.

 

390 

Kategorie: , Katalogové číslo: 7905653e-28b5-4b22-4eaf-662a04c6abe5

Popis

Proč krátký online trénink? Protože…

  • chcete být pánem svého času a pustit si jej kdykoli a kdekoli (tedy s připojením wifi :D)
  • chcete čas věnovat především tréninku v praxi a ne poslouchat hodinový webinář
  • chcete mít navíc praktické materiály rovnou k ruce i k vytištění
  • chcete formu online tréninku a nebojíte se objevovat nové možnosti, přístupy a řešení

Tak přesně proto je zde online trénink, který vás přenese do tréninkového prostoru (Studentský informační systém), kde naleznete teoreticko-praktická videa společně s užitečnými materiály. Objevte dostatek inspirace a podnětů tak, abyste si byli jistější přinejmenším v tomto tématu, tak jako to v Training Center for Leadres umíme.

Co díky tomu získáte?

Díky třem videím si detailně projdete všechny znaky, které vám pomohou při rozpoznávání šikany ve třídě. Získáte tak potřebné informace a znalosti k nim i pracovní list s kazuistikami po praktické cvičení .

Celkem tedy 3 videa a pracovní list obsahující 3 kazuistiky

Při tréninku se zaměříte na podtémata:

  • jak rozpoznat šikanu od škádlení 
  • popis jednotlivých znaků šikany 

Jak to přesně funguje?

Jakmile na našem účtu obdržíme uhrazení objednávky, tak vám v pracovní dny bude do 24h vytvořen přístup do studentského informačního systému. V případě objednání v pátek do 14:00 (u online plateb) budete mít přístup vytvořen do konce pracovní doby MADIO (16:00). Vše samozřejmě zašleme na vaší emailovou adresu, kterou uvádíte v objednávce a od té doby se tedy můžete pustit do tréninku. Ve studentském informačním systému najdete svůj Krátký online trénink, který bude přístupný po dobu 14 dnů od vytvoření přístupu. (Mimo pracovní dny vám přistup vytvoříme do 48h.)

Vaše materiály se zpřístupní okamžitě všechny, ať máte možnost čerpat obsah skutečně kdykoli a krátce, třeba při volné hodině přes pracovní dny, nebo jedno volné dopoledne o víkendu. Opravdu ale doporučujeme jednotlivé aktivity trénovat v praxi, ať máte možnost se k vybraným podtématům ještě vrátit. Pracovní listy jsou samozřejmě k dispozici ke stažení, takže je budete mít kdykoli při ruce.

Důvěrné prostředí MADIO

MADIO je neziskovou organizací, která má za cíl pomáhat v rozvoji jednotlivců i skupin. MADIO je akreditováno MŠMT ČR a za sebou má více než 10 let především praktických zkušeností práce s lidmi. Službami MADIO prošlo více než 40 000 účastníků. Vaše důvěra a pocit bezpečí je pro nás prioritou.