Krátký online trénink – Jak vyjednat to co chci

Možná to sami znáte, kdy se vám nedaří porozumět ostatním a druzí zase nechápou vás. Máte snahu s nimi vyjednat změnu, kterou chcete, ale zase to skončí u kompromisů a polovičatých řešení. Objevte praktický trénink, díky kterému si osvojíte dovednosti vyjednávání, aby už nešlo pouze o kompromis, ale win-win situaci pro obě strany, které získají co potřebují. Buďte v roli leadera s kompetencemi a dovednostmi, které vytvářejí změny a přináší výsledky.

290 

Kategorie: , Katalogové číslo: 76f800bb-f7fb-d661-ee3e-655b3491c96b

Popis

Proč krátký online trénink? Protože…

  • chcete být pánem svého času a pustit si jej kdykoli a kdekoli (tedy s připojením wifi :D)
  • chcete čas věnovat především tréninku v praxi a ne poslouchat hodinový webinář
  • chcete mít navíc praktické materiály rovnou k ruce i k vytištění
  • chcete formu online tréninku a nebojíte se objevovat nové možnosti, přístupy a řešení

Tak přesně proto je zde online trénink, který vás přenese do tréninkového prostoru (Studentský informační systém), kde naleznete teoreticko-praktická videa společně s užitečnými materiály. Objevte dostatek inspirace a podnětů tak, abyste si byli jistější přinejmenším v tomto tématu, tak jako to v Training Center for Leadres umíme.

Co díky tomu získáte?

Díky třem videím si projdete podstatné témata k problematice vyjednávání, které rozebere jak v samotném videu, tak v přiložených třech pracovních listech, které vám mohou pomáhat třeba i před každým takovým vyjednáváním, které vás bude čekat. 

Celkem tedy 3 videa a 3 pracovní listy

Při tréninku se zaměříte na podtémata:

  • Co je to vyjednávání a jak na něj.
  • Proces vyjednávání aneb čeho se držet.
  • Vyjednávání aneb konflikt a etika.

Cílem tohoto krátkého tréninku je především samotná praxe. Bezpochyby získáte nezbytné informace a tipy jak na to, ale především vaše vlastní zapojení a praxe bude rozhodovat o nabitých zkušenostech. Pojďte zavádět změny, které budou naplňovat vaši vizi, utvářet vztahy a dosahovat výsledků. Získejte Krátký online trénink ještě dnes.

Ilustrační foto - zápisky/poznámky
manažer - ilustrační obrázek
Členství tvůrce, ilustrativní obrázek - MADIO

Jak to přesně funguje?

Jakmile na našem účtu obdržíme uhrazení objednávky, tak vám v pracovní dny bude do 24h vytvořen přístup do studentského informačního systému. V případě objednání v pátek do 14:00 (u online plateb) budete mít přístup vytvořen do konce pracovní doby MADIO (16:00). Vše samozřejmě zašleme na vaší emailovou adresu, kterou uvádíte v objednávce a od té doby se tedy můžete pustit do tréninku. Ve studentském informačním systému najdete svůj Krátký online trénink, který bude přístupný po dobu 14 dnů od vytvoření přístupu. (Mimo pracovní dny vám přistup vytvoříme do 48h.)

Vaše materiály se zpřístupní okamžitě všechny, ať máte možnost čerpat obsah skutečně kdykoli a krátce, třeba při volné hodině přes pracovní dny, nebo jedno volné dopoledne o víkendu. Opravdu ale doporučujeme jednotlivé aktivity trénovat v praxi, ať máte možnost se k vybraným podtématům ještě vrátit. Pracovní listy jsou samozřejmě k dispozici ke stažení, takže je budete mít kdykoli při ruce.

Důvěrné prostředí MADIO

MADIO je neziskovou organizací, která má za cíl pomáhat v rozvoji jednotlivců i skupin. MADIO je akreditováno MŠMT ČR a za sebou má více než 10 let především praktických zkušeností práce s lidmi. Službami MADIO prošlo více než 40 000 účastníků. Vaše důvěra a pocit bezpečí je pro nás prioritou.