Krátký online trénink – Jak vyjednat to, co chci

Možná to sami znáte, kdy se vám nedaří porozumět ostatním a druzí zase nechápou vás. Máte snahu s nimi vyjednat změnu, kterou chcete, ale zase to skončí u kompromisů a polovičatých řešení. Objevte praktický trénink, díky kterému si osvojíte dovednosti vyjednávání, aby už nešlo pouze o kompromis, ale win-win situaci pro obě strany, které získají co potřebují. Buďte v roli leadera s kompetencemi a dovednostmi, které vytvářejí změny a přináší výsledky.

390 

Kategorie: , Katalogové číslo: be9b05ab-dc6b-2acc-591b-662a059f96cf

Popis

Vyjednávání jako umění

Vyjednávání je nedílnou součástí našeho každodenního života. Neustále se snažíme dosáhnout svých cílů, získat to, co chceme, a prosadit své názory. Ať už se jedná o rozhovor o platu s nadřízeným, jednání s obchodním partnerem nebo vyjednávání s rodinou o tom, kam se vypravit na dovolenou. Schopnost vyjednávání je klíčová pro úspěch v mnoha aspektech života. Jak efektivně dosáhnout toho, co chceme? Stejně jako dosáhnout vítězství v cyklistickém závodu nebo jak si osvojit hru na kytaru. Trénink, trénink, trénink…. a ještě jednou trénink. Z praxe víme, že každou dovednost se můžete naučit a postupně ji zdokonalovat a rozvíjet.

Co v tréninku získáte?

3 videa a 3 pracovní listy 

V nich společně projdeme problematiku vyjednávání a trénink konkrétních dovedností vám usnadní přípravu na budoucí vyjednávání. Největším přínos vám dodají praktické dovednosti a techniky, které si můžete „nanečisto“ v tréninku vyzkoušet a postupně zdokonalovat.

Jednotlivá videa jsou v délce 8 – 15 minut a ke každému máte ke stažení a tisku pracovní list v PDF souboru.

Kdy jindy začít než teď

 

Pojďte trénovat své vyjednávací dovednosti a v duchu hesla „Trénink dělá mistra“ začněte pracovat na svém mistrovství a dosahovat úspěchů při budoucích jednáních.

Krátký online trénink vyjednávání - MADIO
Krátký online trénink -diskuze - MADIO

Online tréninky v MADIO

V MADIO věříme v rozvoj a možnost změny k lepšímu s klidnou myslí a vědomou radostí. Trénink konkrétních dovedností je prakticky vyzkoušený efektivní nástroj, jak získávat nové a rozvíjet stávající dovednosti. Hlavně ty dovednosti, které ve vaší praxi využijete a přinesou užitek vám i okolí. Při tvorbě tréninku vycházíme z více než patnáctileté zkušenosti při práci s lidmi, rozvoji vztahů v různých kolektivech. Ověřené a fungující věci se snažíme zprostředkovat dále. Témata tréninku vybíráme z vašich otázek, požadavků na řešení konkrétních situací a také ze zpětných vazeb již proběhlých akci. Téma vyjednávání často řešíme při rozvojových programech pro organizace, školy i firmy. Formou online tréninků chceme ověřené a fungující techniky šířit dále. Klademe důraz na praktičnost a na to, že je trénink hlavně ve vašich rukou a vašem časovém harmonogramu dne.

Důvěrné prostředí MADIO

MADIO je neziskovou organizací, která má za cíl pomáhat v rozvoji jednotlivců i skupin. MADIO je akreditováno MŠMT ČR a za sebou má více než 15 let především praktických zkušeností při rozvoji vztahů v různých kolektivech, při řešení problémových situací ve školách i firmách. Službami MADIO prošlo více než 40 000 účastníků. Vaše důvěra a pocit bezpečí je pro nás prioritou.

Témata tréninku Jak vyjednat to, co chci

Co je to vyjednávání a jak na něj.

Proces vyjednávání aneb čeho se držet.

Vyjednávání aneb konflikt a etika.

Online trénink kdykoliv a odkudkoliv

 • do 24 hodin po uhrazení objednávky vám zašleme na emailovou adresu přístupové údaje do studentského informačního systému
 • v případě objednání v pátek do 14:00 (u online plateb) vytvoříme přístup do konce pracovní doby MADIO (16:00)
 • mimo pracovní dny vám přistup vytvoříme do 48 hodin
 • po přihlášení do systému najdete svůj Krátký online trénink, 3 videa a 3 pracovní listy, ke kterým budete mít přístup po dobu 14 dnů
 • délka každého videa je do 15 minut
 • vaše materiály se zpřístupní okamžitě všechny, ať máte možnost čerpat obsah skutečně kdykoli, třeba při volné hodině přes pracovní dny, nebo jedno volné dopoledne o víkendu zkrátka kdykoliv budete mít chuť a připojení na wi-fi
 • ke každému videu máte ke stažení pracovní list v PDF souboru, můžete si jej vytisknout a mít kdykoli při ruce
 • v pracovním listech najdete něco málo z teorie tématu, popisy a postupy konkrétních aktivit, jejich varianty a doporučení pro další trénink,
 • doporučujeme jednotlivé aktivity trénovat v praxi a případně se ke každému tématu ještě vrátit

Proč krátký online trénink? Protože…

 • chcete být pánem svého času a pustit si trénink kdykoli a kdekoli (tedy s připojením wifi :D)
 • chcete čas věnovat především tréninku praktických dovedností a ne poslouchat hodinový webinář
 • chcete mít navíc praktické materiály rovnou k ruce i k vytištění
 • chcete formu online tréninku a nebojíte se objevovat nové možnosti, přístupy a řešení

Tak přesně proto je zde Krátký online trénink, který vás přenese do tréninkového prostoru (Studentský informační systém). V něm naleznete teoreticko-praktická videa společně s užitečnými materiály. Objevte dostatek inspirace a podnětů k tomu, abyste si byli jistější přinejmenším v tomto tématu, tak jako to v Training Center for Leaders umíme.

Pojďte zavádět změny, které budou naplňovat vaši vizi, utvářet vztahy a dosahovat výsledků. Získejte Krátký online trénink ještě dnes.