Mastermind skupina Delegování, Zlín

Maximálně osmičlenná skupina podnikatelů / top managerů se setká 11. 12. 2019 v 16 hodin za účelem vzájemného růstu. Učíme se vzájemně ze svých chyb a zkušeností v oblasti delegování. Všímáme si svých silných stránek. Společně rosteme a podporujeme se. Mastermind skupina probíhá nejčastěji v prostorách MADIO z.s. ve městě Zlín, v daný termín také.

2.600 

Není skladem

Popis

Mastermind skupina Delegování, Zlín

Mastermind skupina probíhá nejčastěji v prostorách MADIO z.s. ve městě Zlín, teď také. Začínáme 11. 12. 2019 v 16 hodin. Pro Mastermind skupinu jsme vyhradili dvě hodiny. Ve skupině nás bude maximálně osm, abychom tak všem zajistili prostor se aktivně zapojit. Během konání Mastermind skupiny poskytujeme profesní, studijní a osobnostní podporu, poradenství, případně vedení. Samotný mentoring a poradenství k jednotlivým podnikatelským záměrům si můžete domluvit mimo tuto skupinu.

Jednání se zaměstnancem; Ilustrativní obrázek - MADIO

Koncept mastermind skupin byl vytvořen v roce 1925 a podrobněji popsán v roce 1937 v knize Think and Grow Rich. Jasný a srozumitelný koncept sdílení vlastních zkušeností a současně přijímání zkušeností druhých. Model, který již funguje bezmála sto let. Přidejte se do Mastermind skupiny Delegování a podpořme se v růstu.

Podmínky vstupu do Mastermind skupiny Delegování, Zlín

Mastermind skupině se tentokrát budeme věnovat delegování. Proto je důležité, aby jejími členy byli opravdu relevantní účastníci. Pokud zastáváte manažerskou pozici, ve které máte kompetenci k delegování činností, bude Mastermind, MADIO z.s. a Zlín pro vás tou správnou kombinací. Současně je podmínkou mít přímo podřízené pracovníky.

Mastermind skupina je sestavována tak, aby její účastníci měli ze skupiny co nejvyšší užitek. Jestli jsme vás nevybrali do skupiny, nezoufejte. Není to nic osobního, jen by váš podnikatelský profil nebyl do plánované skupiny vhodný. Tím pádem by pro vás taková Mastermind skupina také nebyla přínosem.

Doporučujeme se hlásit co nejdříve. Máte tak větší šanci utvářet profil skupiny. Díky tomu je pro vás případné „síto“ logicky menší. Obecně je tato Mastermind skupina Delegování vhodná pro top managery a generální ředitele (CEO) společností.

Jednání se zaměstnancem; ilustrativní obrázek - MADIO

2.600 Details