Mastermind skupina Delegování, Zlín

MADIO - Mastermind skupina, ilustrativní obrázek

Mastermind skupina probíhá nejčastěji v prostorách MADIO z.s. ve městě Zlín, teď také. Začínáme 11. 12. 2018 v 16 hodin. Pro Mastermind skupinu jsme vyhradili dvě hodiny. Ve skupině nás bude maximálně osm, abychom tak všem zajistili prostor se aktivně zapojit. Během konání Mastermind skupiny poskytujeme profesní, studijní a osobnostní podporu, poradenství, případně vedení. Samotný mentoring a poradenství k jednotlivým podnikatelským záměrům si můžete domluvit mimo tuto skupinu.

Nejvíc oceňuji, že jsme si mohli vyčistit hlavu a bavit se přitom.

– Jaroslav Zobek / reference na služby MADIO z.s.

Nejvíc oceňuji vhodný výběr aktivit. Plně vyhovující. U lektora si nejvíc cením schopnosti zaujetí všech účastníků.

– Tomáš Zelený / reference na služby MADIO z.s.

Nejvíc si cením kladné změny mého pohledu na takové akce.

– Marek Hrdina / reference na služby MADIO z.s.

Nejvíc si cením vytvoření pozitivní a otevřené atmosféry mezi účastníky. U lektora oceňuji schopnost udržet a podnítit aktivitu účastníků a vytvoření pocitu „nenásilnosti“

– Ing. Martin Čech, ředitel výroby/ reference na služby MADIO z.s.

Díky za výborný pokec plný inspirace. Včera mi to sedlo a načerpal jsem další kroky, jak řešit aktuální procesně personální záludnosti, a věřím, že postupně vše pěkně vybalancuji a že nejen technologické procesy u nás budou na výši, ale i ty personální.

– Ing. Vojtěch Sláma, jednatel, TWIXO Group s.r.o. / reference na služby MADIO z.s.

U lektora jsem si nejvíce cenil bezprostředního přístupu.

– Ing. Jiří Chudárek, Head of Buying, Baťa a.s. / reference na služby MADIO z.s.

Nejvíce si cením vytvoření pozitivního a otevřené atmosféry mezi účastníky.

– Ing. Martin Čech, ředitel výroby/ reference na služby MADIO z.s.

Informace byly dobře prezentovány a vysvětleny. Zajímavé informace pro osobní poznání. Oceňuji výměnu praktických zkušeností.

– Mgr. Věra Kundratová, ředitelka / reference na služby MADIO z.s.

Velmi nenásilná forma komunikace. Určitě bych se rád zúčastnil další akce.

– Martin Popelka / reference na služby MADIO z.s.

Koncept mastermind skupin byl vytvořen v roce 1925 a podrobněji popsán v roce 1937 v knize Think and Grow Rich. Jasný a srozumitelný koncept sdílení vlastních zkušeností a současně přijímání zkušeností druhých. Model, který již funguje bezmála sto let. Přidejte se do Mastermind skupiny Delegování a podpořme se v růstu.

Podmínky vstupu do Mastermind skupiny Delegování, Zlín

V Mastermind skupině se tentokrát budeme věnovat delegování. Proto je důležité, aby jejími členy byli opravdu relevantní účastníci. Pokud zastáváte manažerskou pozici, ve které máte kompetenci k delegování činností, bude Mastermind, MADIO z.s. a Zlín pro vás tou správnou kombinací. Současně je podmínkou mít přímo podřízené pracovníky.

Mastermind skupina je sestavována tak, aby její účastníci měli ze skupiny co nejvyšší užitek. Jestli jsme vás nevybrali do skupiny, nezoufejte. Není to nic osobního, jen by váš podnikatelský profil nebyl do plánované skupiny vhodný. Tím pádem by pro vás taková Mastermind skupina také nebyla přínosem.

Doporučujeme se hlásit co nejdříve. Máte tak větší šanci utvářet profil skupiny. Díky tomu je pro vás případné „síto“ logicky menší. Obecně je tato Mastermind skupina Delegování vhodná pro top managery a generální ředitele (CEO) společností.

Cena 2600.00 CZK